„Lokalny Animator Sportu” - wyniki  naboru
Aktualności

„Lokalny Animator Sportu” - wyniki naboru

Uprzejmie informujemy, że po dokonaniu formalnej i merytorycznej oceny wniosków złożonych w konkursie „Lokalny Animator Sportu”, do projektu zakwalifikowanych zostało 2011 orlików, na których pracujący animatorzy otrzymają dofinansowanie ze środków Programu „Sport Wszystkich Dzieci”. Wszystkie Jednostki Samorządu Terytorialnego, których orliki zakwalifikowane zostały do projektu oraz zakwalifikowanych animatorów, powiadomimy o tym drogą mailową. W najbliższym czasie na […]

Uprzejmie informujemy, że po dokonaniu formalnej i merytorycznej oceny wniosków złożonych w konkursie „Lokalny Animator Sportu”, do projektu zakwalifikowanych zostało 2011 orlików, na których pracujący animatorzy otrzymają dofinansowanie ze środków Programu „Sport Wszystkich Dzieci”.

Wszystkie Jednostki Samorządu Terytorialnego, których orliki zakwalifikowane zostały do projektu oraz zakwalifikowanych animatorów, powiadomimy o tym drogą mailową.

W najbliższym czasie na stronie Fundacji Rozwoju Kultury Fizycznej opublikujemy zestaw dokumentów do pobrania, wydrukowania, uzupełnienia, podpisania i przesłania w formie papierowej na adres Fundacji. W informacji tej znajdzie się również szczegółowy opis kolejnych kroków postępowania rekrutacyjnego.

Lista zakwalifikowanych orlików znajduje się poniżej.

Wyniki Rekrutacji Lokalny Animator Sportu  – PDF.

Wyniki Rekrutacji Lokalny Animator Sportu  – xls.

Zespół FRKF