Lokalny Animator Sportu – Zaległe Raporty do dzisiaj
Aktualności

Lokalny Animator Sportu – Zaległe Raporty do dzisiaj

  Drodzy Animatorzy, Szanowni Zarządcy Orlików, Przypominamy, że w dniu dzisiejszym o godz. 23.59 mija ostateczny termin na zatwierdzenie zaległych miesięcznych Raportów pracy w projekcie „Lokalny Animator Sportu” za miesiące: kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik i listopad. Po tym terminie w Generatorze Obsługi Projektów nie będzie już można zatwierdzać Raportów za w/w miesiące. […]

 

Drodzy Animatorzy,

Szanowni Zarządcy Orlików,

Przypominamy, że w dniu dzisiejszym o godz. 23.59 mija ostateczny termin na zatwierdzenie zaległych miesięcznych Raportów pracy w projekcie „Lokalny Animator Sportu” za miesiące: kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik i listopad. Po tym terminie w Generatorze Obsługi Projektów nie będzie już można zatwierdzać Raportów za w/w miesiące. Animatorzy, którzy nie zatwierdzą zaległych Raportów nie otrzymają za te miesiące wynagrodzenia.

Jednocześnie przypominamy, że Raporty pracy za grudzień można zatwierdzać tylko do 15 grudnia. W tym samym dniu Animatorzy zobowiązani są do złożenia w swoich macierzystych JST Raportów Rocznych, które pobrać tutaj:

raport-roczny-2016

Zespół FRKF                                                Puck 12.12.2016