Lokalny Animator Sportu – Zaproszenie na szkolenie z Rugby
Aktualności

Lokalny Animator Sportu – Zaproszenie na szkolenie z Rugby

Animator Szkoleniowiec Arkadiusz Suska zaprasza na szkolenie z zakresu bezkontaktowej odmiany gry w rugby, która doskonale nadaje się do adoptacji podczas zajęć na orlikach w ramach projektu „Lokalny Animator Sportu” jako alternatywa dla najpopularniejszej piłki nożnej. Udział w szkoleniu, które odbędzie się 9 grudnia 2016 w Gdyni, przy ul. Dickmana 14. (V LO) w godzinach […]

Animator Szkoleniowiec Arkadiusz Suska zaprasza na szkolenie z zakresu bezkontaktowej odmiany gry w rugby, która doskonale nadaje się do adoptacji podczas zajęć na orlikach w ramach projektu „Lokalny Animator Sportu” jako alternatywa dla najpopularniejszej piłki nożnej.

Udział w szkoleniu, które odbędzie się 9 grudnia 2016 w Gdyni, przy ul. Dickmana 14. (V LO) w godzinach 15 – 19 jest bezpłatny. Uczestnicy proszeni są tylko o przyniesienie ze sobą ubrania sportowego oraz odpowiedniego obuwia na halę.

Harmonogram szkolenia znajduje się w Załączniku.

szkolenie-animatorow-rugby

Osoby zamierzające wziąć udział w szkoleniu proszone są wcześniejsze potwierdzenie obecności, telefonicznie lub przez wysłanie SMS na numer: 503 992 733 – informuje zapraszający Animator Szkoleniowiec, Arkadiusz Suska.

Puck 02.12.2016