Mali Wspaniali Orlik Cup w Radziejowie
Aktualności

Mali Wspaniali Orlik Cup w Radziejowie

Piknik Mali Wspaniali Orlik Cup 2019 zawitał w piątek 27.09.2019 do Radziejowa, gdzie pod bacznym okiem Lokalnych Animatorów Sportu w sportowych aktywacjach udział brało blisko 400 przedszkolaków. To już kolejna w tym miesiącu impreza wspierana przez PKN ORLEN, sponsora strategicznego projektu Orlen na Orliku oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki. Wydarzenie po raz kolejny spotkało się […]

Piknik Mali Wspaniali Orlik Cup 2019 zawitał w piątek 27.09.2019 do Radziejowa, gdzie pod bacznym okiem Lokalnych Animatorów Sportu w sportowych aktywacjach udział brało blisko 400 przedszkolaków. To już kolejna w tym miesiącu impreza wspierana przez PKN ORLEN, sponsora strategicznego projektu Orlen na Orliku oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Wydarzenie po raz kolejny spotkało się z dużym zadowoleniem wśród dzieci biorących udział w konkurencjach ogólnorozwojowych jak i wśród ich opiekunów. Na Orliku czekały konkurencje bardzo zabawowe oraz dyscypliny sportu takie jak bieg, skok w dal, rzut w kręgle czy piłka nożna.

Fundacja Orły Sportu dzięki realizacji projektu dla przedszkolaków po raz kolejny osiągnęła swój statutowy cel, którym jest aktywizacja najmłodszego pokolenia, któremu warto pokazywać, że sport jest dobrą zabawą, która ma istotny wpływ na nasze życie.

[Best_Wordpress_Gallery id=”44″ gal_title=”Orlik Cup Radziejów”]