Mały Mistrz - ogłoszenie wyników
Aktualności

Mały Mistrz - ogłoszenie wyników

Z radością informujemy, że 22 maja b.r. Ministerstwo Sportu i Turystyki ogłosiło wyniki konkursu na dofinansowanie realizacji ogólnopolskiego projektu „Mały Mistrz”. Nasza Fundacja została wybrana na operatora wojewódzkiego tego projektu. W roku 2014 roku na terenie województwa Pomorskiego zaangażowanych zostanie 287 klas I szkół podstawowych. Zajęcia będą odbywać się podczas zajęć wychowania fizycznego w ramach […]

Z radością informujemy, że 22 maja b.r. Ministerstwo Sportu i Turystyki ogłosiło wyniki konkursu na dofinansowanie realizacji ogólnopolskiego projektu „Mały Mistrz”. Nasza Fundacja została wybrana na operatora wojewódzkiego tego projektu. W roku 2014 roku na terenie województwa Pomorskiego zaangażowanych zostanie 287 klas I szkół podstawowych. Zajęcia będą odbywać się podczas zajęć wychowania fizycznego w ramach podstawy programowej klas I szkół podstawowych. W tygodniu: dwie godziny lekcyjne prowadzone przez nauczyciela wiodącego i trzecia godzina lekcyjna współprowadzona przez nauczyciela wychowania fizycznego. Zajęcia prowadzone będą w okresie od września do grudnia 2014 roku.

Przypominamy o terminie zgłoszeń do udziały w projekcie  „Mały Mistrz”, który upływa dnia 1 czerwca 2014 roku. Rejestracji dokonujemy na stronie www.malymistrz.pl i tam deklarujemy chęć uczestnictwa w projekcie podając szkołę oraz liczbę klas.

Po zarejestrowaniu szkoły i klas należy, wygenerować zgłoszenie Szkoły oraz deklarację Jednostki Samorządu Terytorialnego (Gminy/Urzędu Miasta), które wypełnione, trzeba przesyłać na adres Fundacji do dnia 1 czerwca 2014 roku (decyduje data stempla pocztowego).

Ogłoszenie wyników nastąpi do dnia 7.06.2014 roku.

Zapraszamy do współpracy!

Wszelkie dodatkowe pytania można przesyłać do koordynatorki projektu
Patrycja Komowska
p.komowska@frkf.pl
883 524 840

Zespół FRKF