Mały Mistrz - Szkolenia dla nauczycieli w województwie pomorskim
Aktualności

Mały Mistrz - Szkolenia dla nauczycieli w województwie pomorskim

Od 1 września w 178 szkołach województwa pomorskiego rozpoczął się ogólnopolski program Mały Mistrz. Wspierając nauczycieli, którzy będą realizować ten program rozpoczęliśmy I turę konferencji metodycznych połączonych z sesją warsztatową. Pierwsze szkolenie odbyło się w Pucku 8. września, a następne spotkania odbyły się w Gdańsku, w Słupsku, w Tczewie i w Człuchowie. Za nami 5 […]

Od 1 września w 178 szkołach województwa pomorskiego rozpoczął się ogólnopolski program Mały Mistrz. Wspierając nauczycieli, którzy będą realizować ten program rozpoczęliśmy I turę konferencji metodycznych połączonych z sesją warsztatową.

Pierwsze szkolenie odbyło się w Pucku 8. września, a następne spotkania odbyły się w Gdańsku, w Słupsku, w Tczewie i w Człuchowie.

Za nami 5 spotkań podczas których ponad 250 nauczycieli poznało założenia programu oraz sposoby jego realizacji. Zainteresowani dzięki prezentowanej treści szkoleniowej nabyli niezbędną wiedzę teoretyczną. Część praktyczna i warsztaty były wspaniałą okazją do wymiany swoich doświadczeń i podzielenia się spostrzeżeniami z pozostałymi na temat realizacji programu.

Były ciekawe rozwiązania, interesujące pomysły, a to wszystko dzięki zaangażowaniu i współpracy, którą na szkoleniu stworzyli przemili i doświadczeni nauczyciele z którymi mieliśmy okazję się spotkać.
Przed nami jeszcze 2 spotkania, już w poniedziałek 15.09 widzimy się w Starogardzie Gdańskim, a w środę 17.09 w Malborku.

Do zobaczenia na szkoleniach !

DSC01772

DSC01810

DSC01745

DSC01734