„Mały Mistrz” – wyniki naboru
Aktualności

„Mały Mistrz” – wyniki naboru

Informujemy, że po dokonaniu oceny wniosków z województw pomorskiego i kujawsko-pomorskiego złożonych w konkursie „Mały Mistrz”, sporządziliśmy listę szkół podstawowych, które otrzymają dofinansowanie ze środków programu „Sport Wszystkich Dzieci”. W najbliższym czasie na stronie Fundacji Rozwoju Kultury Fizycznej opublikujemy zestaw dokumentów zrobić pobrania, wydrukowania, uzupełnienia, podpisania i doręczenia w formie papierowej na nasz adres Fundacji. Lista Szkół podstawowych zakwalifikowanych […]

Informujemy, że po dokonaniu oceny wniosków z województw pomorskiego i kujawsko-pomorskiego złożonych w konkursie „Mały Mistrz”, sporządziliśmy listę szkół podstawowych, które otrzymają dofinansowanie ze środków programu „Sport Wszystkich Dzieci”.

W najbliższym czasie na stronie Fundacji Rozwoju Kultury Fizycznej opublikujemy zestaw dokumentów zrobić pobrania, wydrukowania, uzupełnienia, podpisania i doręczenia w formie papierowej na nasz adres Fundacji. Lista Szkół podstawowych zakwalifikowanych do projektu „Mały Mistrz” znajduje się poniżej:

LISTA SZKÓŁ – AKTUALIZACJA

Zespół FRKF

05.06.2016 r.