Mamy nowego prezesa!
Aktualności

Mamy nowego prezesa!

Minister Finansów z dniem 10 lutego 2020 roku powołał Arkadiusza Myszkowskiego na stanowisko prezesa Fundacji Orły Sportu. Nowy prezes zastąpił Łukasza Strzeleckiego, który 8 stycznia 2020 r. zrezygnował z pełnienia tej funkcji. 32-letni Arkadiusz Myszkowski studia prawnicze kończył w Wielkiej Brytanii. Doświadczenia zawodowe zdobywał w międzynarodowej kancelarii prawnej w Londynie i Hong Kongu, a następnie […]

Minister Finansów z dniem 10 lutego 2020 roku powołał Arkadiusza Myszkowskiego na stanowisko prezesa Fundacji Orły Sportu. Nowy prezes zastąpił Łukasza Strzeleckiego, który 8 stycznia 2020 r. zrezygnował z pełnienia tej funkcji.
32-letni Arkadiusz Myszkowski studia prawnicze kończył w Wielkiej Brytanii. Doświadczenia zawodowe zdobywał w międzynarodowej kancelarii prawnej w Londynie i Hong Kongu, a następnie w brytyjskiej administracji podatkowej. Po powrocie do kraju podjął pracę w Ministerstwie Finansów, którą kontynuował do momentu powołania na stanowisko prezesa Fundacji Orły Sportu.

Od najmłodszych lat jego pasją był sport, a w szczególności koszykówka, którą trenował w klubie Czarni Słupsk. Obecnie samodzielnie prowadzi zajęcia z tej dyscypliny.

– Jestem w pełni świadomy wyzwań, które stoją przed Fundacją Orły Sportu i dołożę wszelkich starań w celu efektywnej realizacji prowadzonych przez nią projektów – deklaruje prezes Arkadiusz Myszkowski.

Panu prezesowi Arkadiuszowi Myszkowskiemu na nowym stanowisku życzymy wytrwałości i determinacji w dążeniu do osiągania zakładanych celów, a także samych sukcesów i satysfakcji na nowym stanowisku pracy.