Nabór uzupełniający
Aktualności

Nabór uzupełniający

Fundacja Orły Sportu zaprasza do wzięcia udziału w uzupełniającym naborze do programu Lokalny Animator Sportu 2018. Nabór będzie trwał do środy 7 marca 2018 roku, do godziny 16 00. Wszystkich zainteresowanych do aplikowania zapraszamy na stronie www.orlysportu.eu. Dla nowych JST chcących przystąpić do projektu: Aby złożyć wniosek należy się zarejestrować i założyć nowy wniosek. W […]

Fundacja Orły Sportu zaprasza do wzięcia udziału w uzupełniającym naborze do programu Lokalny Animator Sportu 2018.
Nabór będzie trwał do środy 7 marca 2018 roku, do godziny 16 00. Wszystkich zainteresowanych do aplikowania zapraszamy na stronie www.orlysportu.eu.

Dla nowych JST chcących przystąpić do projektu:

Aby złożyć wniosek należy się zarejestrować i założyć nowy wniosek. W części I prosimy o uważne podawanie adresów mailowych animatorów. W przypadku błędu nie można ich edytować i należy złożyć nowy wniosek. Adres mailowy animatora musi być inny niż adres mailowy JST. Animatorzy otrzymają na podane adresy link do kont, na których uzupełnią część II i III. Część III uzupełnia tylko animator główny. Po poprawnym zapisaniu części przez animatorów pojawi się ona na panelu JST. Po sprawdzeniu poprawności JST wysyła cały wniosek (część I, II i III) do oceny.

Dla już zarejestrowanych JST:

Jeżeli nie wysłaliście wniosku do oceny, wciąż macie taką możliwość. Gotowy i sprawdzony wniosek (część I, II i III) należy wysłać poprzez kliknięcie przycisku „Wyślij wniosek do Fundacji”.

Przypominamy o sprawdzeniu poprawności wniosku. Jeżeli w trakcie składania wniosku w części I podaliście ten sam adres mailowy animatora lub JST, lub jeżeli adres mailowy został błędnie podany, musicie złożyć nowy wniosek. NIE wolno edytować adresu animatora w części I.