Nabór wniosków do projektu MultiSport w województwie pomorskim rozpoczęty!
Aktualności

Nabór wniosków do projektu MultiSport w województwie pomorskim rozpoczęty!

Fundacja Rozwoju Kultury Fizycznej ogłasza nabór wniosków do projektu “MultiSport w województwie pomorskim”. Celem naboru jest wyłonienie klubów i stowarzyszeń, które uzyskają dofinansowanie na realizowanie zajęć sportowych w ramach projektu MultiSport w 2015 roku. Szczegółowe warunki składania wniosków oraz regulamin realizacji projektu MultiSport znajduje się TUTAJ. Nabór trwa od 5 do 17 lutego 2015 roku, […]

Fundacja Rozwoju Kultury Fizycznej ogłasza nabór wniosków do projektu “MultiSport w województwie pomorskim”. Celem naboru jest wyłonienie klubów i stowarzyszeń, które uzyskają dofinansowanie na realizowanie zajęć sportowych w ramach projektu MultiSport w 2015 roku. Szczegółowe warunki składania wniosków oraz regulamin realizacji projektu MultiSport znajduje się TUTAJ.

Nabór trwa od 5 do 17 lutego 2015 roku, co oznacza, że wypełnione, opieczętowane i podpisane wnioski należy przesłać do dnia 17 lutego 2015 (decyduje data stempla pocztowego) na adres Fundacji Rozwoju Kultury Fizycznej (ul. Lipowa 3, 84-100 Puck).  Lista klubów i stowarzyszeń zakwalifikowanych do udziału w projekcie zostanie zamieszczona na stronach: multisport.pomorskie.pl  i frkf.pl w terminie do 25 lutego 2015 roku.

Dodatkowe informacje pod adresem: a.krzyzanska@frkf.pl oraz biuro@frkf.pl i pod numerem telefonu  795 056 050