Obrona nie tylko na Orliku

Obrona nie tylko na Orliku to program 10 zajęć w wymiarze 2 godzin każde zajęcia na 40 orlikach w całej Polsce, w tym:
  • 1 spotkanie z psychologiem podczas którego odbędą się warsztaty pozytywnego myślenia i uwalniania emocji, jak zapanować nad stresem i strachem, jak nie stać się ofiarą.
  • 4 spotkania przeprowadzone przez osobę posiadającą odpowiednie kwalifikacje i uprawnienia (trener samoobrony, krav magi, judo,ju-jitsu, innych sztuk walki) podczas których uczestnicy dowiedzą się jak rozpoznać i unikać zagrożeń, jakie przyjąć postawy w sytuacji zagrożenia, jak radzić sobie z przemocą.
  • 5 zajęć sportowo-rekreacyjnych przeprowadzonych przez animatora. Podczas zajęć animator zaproponuje ćwiczenia fitness ABT – ćwiczenia na brzuch, uda i pośladki, TBC – ćwiczenia ze skakanką, taśmami i ciężarkami, podstawy gimnastyki czy Aero Box – wykorzystanie sztuk walki w zajęciach fitness, zajęcia w plenerze oraz ćwiczenia relaksacyjne (np. powolne oddychanie, medytacja, joga).
  • panel teoretyczny – rozmowy na temat zdrowego i aktywnego stylu życia oraz poprawnego odżywiania i suplementacji.
  • zajęcia, które będą wędrówka upamiętniającą wydarzenia i postacie mające istotne znaczenie w historii Polski, ze wskazaniem na kobiety, które zapisały się w kartach historii.

Każdy uczestnik będzie miał zapewnioną wodę, otrzyma pamiątkowy medal oraz gadżety. Na każdy orlik zostanie przekazany sprzęt sportowy niezbędny do przeprowadzenia zajęć.

Projekt dedykowany jest do dzieci, młodzież i dorosłych, przede wszystkim do dziewcząt i kobiet. Pozostałymi adresatami mogą być rodziny i seniorzy.

Termin

Miejsce wydarzenia


 

40 Orlików
12 województw
Termin: 15.09-20.11.2021

Rekrutacja trwa do 31.08.2021 godz.23.59.

Obrona nie tylko na orliku

Zapisz się!   Regulamin
Obrona nie tylko na orliku