Obrona nie tylko na Orliku
2021

Obrona nie tylko na Orliku

Obrona nie tylko na Orliku Obrona nie tylko na Orliku to program 10 zajęć w wymiarze 2 godzin każde zajęcia na 40 orlikach w całej Polsce, w tym: 1 spotkanie z psychologiem podczas którego odbędą się warsztaty pozytywnego myślenia i uwalniania emocji, jak zapanować nad stresem i strachem, jak nie stać się ofiarą. 4 spotkania […]

Obrona nie tylko na Orliku

Obrona nie tylko na Orliku to program 10 zajęć w wymiarze 2 godzin każde zajęcia na 40 orlikach w całej Polsce, w tym:

  • Obrona nie tylko na orliku

    1 spotkanie z psychologiem podczas którego odbędą się warsztaty pozytywnego myślenia i uwalniania emocji, jak zapanować nad stresem i strachem, jak nie stać się ofiarą.

  • 4 spotkania przeprowadzone przez osobę posiadającą odpowiednie kwalifikacje i uprawnienia (trener samoobrony, krav magi, judo,ju-jitsu, innych sztuk walki) podczas których uczestnicy dowiedzą się jak rozpoznać i unikać zagrożeń, jakie przyjąć postawy w sytuacji zagrożenia, jak radzić sobie z przemocą.
  • 5 zajęć sportowo-rekreacyjnych przeprowadzonych przez animatora. Podczas zajęć animator zaproponuje ćwiczenia fitness ABT – ćwiczenia na brzuch, uda i pośladki, TBC – ćwiczenia ze skakanką, taśmami i ciężarkami, podstawy gimnastyki czy Aero Box – wykorzystanie sztuk walki w zajęciach fitness, zajęcia w plenerze oraz ćwiczenia relaksacyjne (np. powolne oddychanie, medytacja, joga).
  • panel teoretyczny – rozmowy na temat zdrowego i aktywnego stylu życia oraz poprawnego odżywiania i suplementacji.
  • zajęcia, które będą wędrówka upamiętniającą wydarzenia i postacie mające istotne znaczenie w historii Polski, ze wskazaniem na kobiety, które zapisały się w kartach historii.

Każdy uczestnik będzie miał zapewnioną wodę, otrzyma pamiątkowy medal oraz gadżety.
Na każdy orlik zostanie przekazany sprzęt sportowy niezbędny do przeprowadzenia zajęć.

Projekt Obrona nie tylko na Orliku dedykowany jest do dzieci, młodzież i dorosłych, przede wszystkim do dziewcząt i kobiet. Pozostałymi adresatami mogą być rodziny i seniorzy.

Termin

Miejsce
wydarzenia


40 Orlików

12 województw

Termin: 15.09-20.11.2021

Rekrutacja trwa do 31.08.2021 godz.23.59.


Zapisz się!

Regulamin

 

„Sfinansowano ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki”