Obywatele dla aktywności: Dobre praktyki w sporcie
Aktualności

Obywatele dla aktywności: Dobre praktyki w sporcie

W ramach projektu Obywatele dla aktywności zebraliśmy dobre praktyki w sporcie z naszego regionu. Są to pomysły, które poznaliśmy w czasie naszych wizyt w różnych zakątkach województwa kujawsko – pomorskiego. Ubogaciliśmy je godnymi polecenia praktykami z kraju i świata. Zebrany materiał znajdziecie Państwo TUTAJ. Chcemy go teraz poddać pod dyskusję. Czekamy na opinię o zebranych […]

W ramach projektu Obywatele dla aktywności zebraliśmy dobre praktyki w sporcie z naszego regionu. Są to pomysły, które poznaliśmy w czasie naszych wizyt w różnych zakątkach województwa kujawsko – pomorskiego. Ubogaciliśmy je godnymi polecenia praktykami z kraju i świata. Zebrany materiał znajdziecie Państwo TUTAJ.

Chcemy go teraz poddać pod dyskusję. Czekamy na opinię o zebranych dobrych praktykach oraz przesyłanie przykładów działań, które mogłyby uzupełnić i ubogacić nasz dokument. Tak, aby ten stał się  inspirację do szerokich działań obywatelskich w sporcie. Wszelkie uwagi proszę prosimy przesyłać na adres: dp.grzybowska@gmail.com

Projekt Obywatele dla Aktywności jest realizowany w ramach programu Obywatele Dla Demokracji, Finansowanego z Funduszy EOG.

Program realizujemy w ramach partnerstwa Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Fundacji Kultury Fizycznej o Sportu, Centrum Wyzwań Uniwersytetu Warszawskiego oraz Stowarzyszenia Run To Run.

Zapraszamy do śledzenia naszych działań na Facebooku