Ostatnie raporty animatorów
Aktualności

Ostatnie raporty animatorów

Szanowni Animatorzy, Szanowni Państwo, Zarządcy orlików, Przedstawiciele JST,   W związku z zakończeniem projektu Lokalny Animator Sportu prosimy wszystkich Animatorów oraz Zarządców Orlików o uzupełnienie i zaakceptowanie raportów za listopad i ewentualne wcześniejsze raporty (jeśli ktoś jeszcze tego nie uczynił) do 5 grudnia włącznie. Po tym terminie nie będą Państwo mogli uzupełniać wcześniejszych raportów, a […]

Szanowni Animatorzy,

Szanowni Państwo,

Zarządcy orlików,

Przedstawiciele JST,

 

W związku z zakończeniem projektu Lokalny Animator Sportu prosimy wszystkich Animatorów oraz Zarządców Orlików o uzupełnienie i zaakceptowanie raportów za listopad i ewentualne wcześniejsze raporty (jeśli ktoś jeszcze tego nie uczynił) do 5 grudnia włącznie. Po tym terminie nie będą Państwo mogli uzupełniać wcześniejszych raportów, a także raportów listopadowych.

Raporty za grudzień powinny być uzupełnione i zaakceptowane do dnia 15 grudnia włącznie. W raporcie grudniowym prosimy o wpisanie zajęć zrealizowanych od 01 do 15 grudnia, a także tych, które Państwo będą realizować po 15 grudnia.

Przypominamy, że każdy z Animatorów powinien w Generatorze Obsługi Projektu uzupełnić:

  • maksymalnie 160h w przypadku jednego Animatora pracującego na orliku,
  • maksymalnie 80h w przypadku dwóch Animatorów pracujących na orliku.

Niedotrzymanie powyższych terminów uniemożliwi nam wypłatę Państwa wynagrodzenia.

Prosimy jednocześnie o przekazanie powyższej informacji do wszystkich osób realizujących projekt Lokalny Animator Sportu.

Raporty uzupełniamy przez stronę Generatora Obsługi Projektu – www.frkf.com.pl

Zespół FRKF

25.11.2016 r.