Oświadczenie Fundacji Orły Sportu
Aktualności

Oświadczenie Fundacji Orły Sportu

W związku z wypowiedzeniem w dniu 05.03.2020 ze skutkiem natychmiastowym przez Minister Sportu Umowy o dofinansowanie projektu Lokalny Animator Sportu w roku 2020, zespół pracowników Fundacji oświadcza, iż nie bierze odpowiedzialności za dalszą realizację tego projektu jako jego Operator. Jednocześnie zespół pracowników Fundacji wyraża gotowość współpracy z przyszłym Operatorem, który ma zostać wyłoniony w drodze […]

W związku z wypowiedzeniem w dniu 05.03.2020 ze skutkiem natychmiastowym przez Minister Sportu Umowy o dofinansowanie projektu Lokalny Animator Sportu w roku 2020, zespół pracowników Fundacji oświadcza, iż nie bierze odpowiedzialności za dalszą realizację tego projektu jako jego Operator.

Jednocześnie zespół pracowników Fundacji wyraża gotowość współpracy z przyszłym Operatorem, który ma zostać wyłoniony w drodze konkursu.

Informujemy, że nie będziemy udzielać informacji w tej sprawie. Prosimy o nie telefonowanie i nie wysyłanie do nas maili z pytaniami dotyczącymi realizacji projektu Lokalny Animator Sportu 2020.