Podpisaliśmy porozumienie z mediami branżowymi
Aktualności

Podpisaliśmy porozumienie z mediami branżowymi

    Miło nam poinformować, że Fundacja Rozwoju Kultury Fizycznej podpisała porozumienie o współpracy z Agencją Pracy Twórczej – wydawcą pism: Magazyn Trenera, Dieta i Trening, Wychowanie Fizyczne i Edukacja Zdrowotna. Celem porozumienia, jakie podpisane zostało przez członka zarządu Wydawnictwa Pana Marcina Kryjaka oraz prezesa FRKF Pana Łukasza Strzeleckiego, jest podnoszenie świadomości społecznej w zakresie […]

 

 

Miło nam poinformować, że Fundacja Rozwoju Kultury Fizycznej podpisała porozumienie o współpracy z Agencją Pracy Twórczej – wydawcą pism: Magazyn Trenera, Dieta i Trening, Wychowanie Fizyczne i Edukacja Zdrowotna.

Celem porozumienia, jakie podpisane zostało przez członka zarządu Wydawnictwa Pana Marcina Kryjaka oraz prezesa FRKF Pana Łukasza Strzeleckiego, jest podnoszenie świadomości społecznej w zakresie aktywności fizycznej oraz podejmowanie działań prozdrowotnych. Dlatego też w każdym wydaniu Magazynu Trenera oraz Wychowanie Fizyczne znajdą się artykuły tworzone przez animatorów pracujących w projekcie Lokalny Animator Sportu, a także teksty trenerów oraz pracowników Fundacji Rozwoju Kultury Fizycznej, które kierowane będą do ponad 3000 animatorów z bazy sportowej Orlik.

Liczymy, że podpisana Umowa przyczyni się również do profesjonalizacji animatorów w zakresie marketingu, PR i organizacji imprez sportowych na Orlikach, a także stworzeniu z bazy sportowej miejsca spotkań multipokoleniowych dla lokalnych społeczności.

Zespół FRKF