Portal naszorlik.pl
Aktualności

Portal naszorlik.pl

Nadszedł marzec! Pierwszy dzień projektu Lokalny Animator Sportu 2019 – od dziś możecie zacząć pracę na Orliku. W poniedziałek planujemy wysłać do was maile z linkiem do nadania hasła do swojego konta na portalu naszorlik.pl Obecnie wejście na portal jest niemożliwe, ponieważ dostosowujemy go do wymogów tegorocznego projektu ze strony MSiT oraz waszych zeszłorocznych uwag. […]

Nadszedł marzec!

Pierwszy dzień projektu Lokalny Animator Sportu 2019 – od dziś możecie zacząć pracę na Orliku.

W poniedziałek planujemy wysłać do was maile z linkiem do nadania hasła do swojego konta na portalu naszorlik.pl Obecnie wejście na portal jest niemożliwe, ponieważ dostosowujemy go do wymogów tegorocznego projektu ze strony MSiT oraz waszych zeszłorocznych uwag.

Po nadaniu hasła każdy z was będzie mógł się zalogować na swoje konto, jednak tylko ci, którzy do tej pory mają sprawdzoną umowę będą mogli wprowadzić zajęcia do kalendarza. Ma to związek z nadaniem statusu ZUS przez dział kadr. Te osoby mogą wprowadzać zajęcia do kalendarza.

Systematycznie będziemy uaktualniać statusy ZUS dla poszczególnych kont. Raporty do JST możecie wysyłać dopiero po 22 marca, dlatego tej zakładki nie ma jeszcze w panelu animatora.

Przedstawiciele jednostek będą mogli zaakceptować wysłany przez animatora raport następnego dnia po zakończonym miesiącu rozliczeniowym (np. raport za marzec będzie można zatwierdzić 1 kwietnia).

W przypadku pojawienia się błędów lub nieprawidłowości JST może cofnąć raport na panel animatora. Po wprowadzeniu przez animatora niezbędnych poprawek i wysłaniu go do JST, osoba nadzorująca zatwierdzając raport animatora automatycznie wysyła rachunek do Fundacji Orły Sportu.

 

W poniedziałek (4 marca) wysyłamy pierwsze podpisane umowy. Komplet umów (umowa z jednostką/umowa z animatorem) wysłana będzie na adres jednostki – podmiotu ubiegającego się o dofinansowanie.

Prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość, zespół stara się maksymalnie w szybkim czasie sprawdzić wszystkie umowy i udostępnić każdemu animatorowi wprowadzanie zajęć do kalendarza.

Aby proces ten przebiegł jak najsprawniej prosimy o kontaktowanie się tylko w sprawach pilnych.