Przedłużony termin rekrutacji - do 26.02.2018
Aktualności

Przedłużony termin rekrutacji - do 26.02.2018

Animatorzy i JST! Przedłużamy termin rekrutacji do poniedziałku (26.02.2018) do godz. 12.00. Mamy nadzieję, że zmiana terminu pozwoli wszystkim na złożenie kompletnego i poprawnego wniosku.   Aktualnie JST na swoim panelu ma opcję wysyłki całego wniosku do Fundacji. Przycisk do wysyłki („Wyślij wniosek do Fundacji” wcześniej „Zweryfikowany przez JST”) znajduje się w zakładce „Moje wnioski”, […]

Animatorzy i JST!

Przedłużamy termin rekrutacji do poniedziałku (26.02.2018) do godz. 12.00. Mamy nadzieję, że zmiana terminu pozwoli wszystkim na złożenie kompletnego i poprawnego wniosku.

 

Aktualnie JST na swoim panelu ma opcję wysyłki całego wniosku do Fundacji. Przycisk do wysyłki („Wyślij wniosek do Fundacji” wcześniej „Zweryfikowany przez JST”) znajduje się w zakładce „Moje wnioski”, kolumna „Akcje”. Proszę zwrócić uwagę, że po kliknięciu przycisku zmienia się informacja w kolumnie „Status” na „Zweryfikowany przez JST” – to potwierdzenie wysłania wniosku do Fundacji.

 

Umożliwiamy również poprawienie ewentualnych błędów po wysyłce wniosku do Fundacji. Prosimy o wysłanie maila na adres m.mudlaff@orlysportu.pl w tytule wpisując „ostateczna edycja”, a w treści maila podając numer wniosku. Prośby będą akceptowane tylko jeśli wyjdzie od JST. Prosimy o korzystanie z zaktualizowanej wersji przeglądarki Google Chrome.

 

Przypominamy również, że kolejnym krokiem w procesie aplikacyjnym będzie wydrukowanie wysłanego wniosku i wysłanie go razem z wymaganymi załącznikami do Fundacji Orły Sportu. Na papierowe wersje przesyłane przez JST będziemy oczekiwać do piątku 9 marca 2018 r. Zgłoszenia proszę nadsyłać pocztą. Decydować będzie data stempla pocztowego.