Razem Wygrywamy z Rakiem Piersi
Aktualności

Razem Wygrywamy z Rakiem Piersi

Rak piersi wcześnie wykryty jest uleczalny w ponad 90%… Fundacja Orły Sportu razem z Fundacją Piłka jest Piękna zaprasza do pokazania rakowi piersi Różowej Kartki Życia. Głównym celem Kampanii „Razem Wygrywamy z Rakiem Piersi”, jest ratowanie życia Kobiet poprzez wczesne wykrywanie raka piersi. Fundacji zależy na zmniejszaniu umieralności na raka piersi poprzez ilościowy i jakościowy […]

Rak piersi wcześnie wykryty jest uleczalny w ponad 90%… Fundacja Orły Sportu razem z Fundacją Piłka jest Piękna zaprasza do pokazania rakowi piersi Różowej Kartki Życia.

Głównym celem Kampanii „Razem Wygrywamy z Rakiem Piersi”, jest ratowanie życia Kobiet poprzez wczesne wykrywanie raka piersi. Fundacji zależy na zmniejszaniu umieralności na raka piersi poprzez ilościowy i jakościowy rozwój profilaktyki wczesnego wykrywania tej choroby oraz zapewnieniu wszystkim należytej edukacji i profilaktyki lekarskiej m.in. poprzez wdrożenie Programu „Konsultacje Zdrowia Piersi”.

Głównym celem udziału w kampanii jest ratowanie życia wszystkich kobiet. Do udziału w promocji badań wczesnego wykrywania raka piersi w mediach internetowych i wśród bliskich podczas 'piłkarskiego miesiąca walki z rakiem piersi – Październik z Różową Kartkę Życia’ zapraszamy: pracowników klubu, piłkarzy, trenerów, kibiców, sympatyków i przyjaciół klubu, pracowników firm i organizacji partnerskich oraz całe środowisko lokalne.

Fundacja Piłka jest Piękna to niezależna pozarządowa organizacja non-profit, która inspirując i jednocząc Przyjaciół propaguje zdrowy styl życia, wzmacnia świadomość społeczną w zakresie ochrony zdrowia i popularyzuje działania społecznie odpowiedzialne. Do tej pory, od czasu powstania Fundacji w 2011r., wszystkie Jej działania, w tym Kampania „Razem Wygrywamy z rakiem piersi” są realizowane bez żadnego zewnętrznego wsparcia finansowego, wyłącznie w oparciu o 'Kapitał Ludzkiej Życzliwości’ Partnerów, Wolontariuszy i pracę społeczną zarządu Fundacji.

Pokażmy rakowi piersi Różową Kartkę Życia na każdym Orliku.

ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W KAMPANII Z RÓŻOWĄ KARTKA ŻYCIA

4 RÓŻOWE KARTKI ŻYCIA – wersja ZRÓB TO SAM 3+1