Rekrutacja 2020 start!
Aktualności

Rekrutacja 2020 start!

Fundacja Orły Sportu, Operator rządowego projektu „Lokalny Animator Sportu 2020”, ogłasza nabór Wniosków do udziału w tym projekcie. Aplikacje poprzez wypełnienie i wysłanie w formie elektronicznej trzyczęściowej Ankiety, umieszczonej na stronie: www.orlysportu.eu,  składać mogą Jednostki Samorządu Terytorialnego oraz inne podmioty upoważnione przez JST do zarządzania orlikami, tzn. obiektami wybudowanymi w ramach programu „Moje Boisko Orlik […]

Fundacja Orły Sportu, Operator rządowego projektu „Lokalny Animator Sportu 2020”, ogłasza nabór Wniosków do udziału w tym projekcie.

Aplikacje poprzez wypełnienie i wysłanie w formie elektronicznej trzyczęściowej Ankiety, umieszczonej na stronie: www.orlysportu.eu,  składać mogą Jednostki Samorządu Terytorialnego oraz inne podmioty upoważnione przez JST do zarządzania orlikami, tzn. obiektami wybudowanymi w ramach programu „Moje Boisko Orlik 2012”.

Dofinansowanie pracy animatorów (1200 zł brutto miesięcznie) na zakwalifikowanych orlikach w ramach projektu Lokalny Animator Sportu 2020 odbywać się będzie od 1 marca do 30 listopada i obejmie 1800 orlików na terenie całego kraju.

Wnioski aplikacyjne składać można w nieprzekraczalnym terminie do 28 lutego 2020 do godz. 23.59

Przed wypełnieniem Wniosku należy dokładnie zapoznać się z Regulaminem Naboru i Uczestnictwa w projekcie Lokalny Animator Sportu 2020, który znajduje się Regulamin LAS 2020 oraz z Instrukcją TUTAJ

Wyniki Rekrutacji ogłoszone zostaną na stronie www.orlysportu.pl w dniu 29 lutego 2020.