Rekrutacja szkół w programie Mały Mistrz - zakończona!
Aktualności

Rekrutacja szkół w programie Mały Mistrz - zakończona!

Szanowni Państwo, Zakończyliśmy rekrutację do programu Mały Mistrz w  woj. Pomorskim. Do dnia 01.08 przystąpić do programu zadeklarowało się w sumie 180 szkół z naszego województwa. Zakwalifikowanych zostało 160 szkół z liczbą 343 klas. Nadal ocenę merytoryczną i formalną czeka 20 szkół, które muszą dosłać swoje dokumenty. Zgodnie z założeniami w kolejnym etapie programu , […]

Szanowni Państwo,

Zakończyliśmy rekrutację do programu Mały Mistrz w  woj. Pomorskim. Do dnia 01.08 przystąpić do programu zadeklarowało się w sumie 180 szkół z naszego województwa. Zakwalifikowanych zostało 160 szkół z liczbą 343 klas. Nadal ocenę merytoryczną i formalną czeka 20 szkół, które muszą dosłać swoje dokumenty.

Zgodnie z założeniami w kolejnym etapie programu , nauczyciele kształcenia zintegrowanego (obowiązkowo) oraz nauczyciele wychowania fizycznego (dobrowolnie) z zakwalifikowanych klas wezmą udział w cyklu warsztatów szkoleniowych.

Szkolenia zostaną przeprowadzone już we wrześniu. Warsztaty zostaną zorganizowane tak, aby szkoły biorące udział w programie miały możliwie najdogodniejszy dojazd. Harmonogram spotkań już wkrótce.

lista szkół zakwalifikowanych_Mały Mistrz_01.08.2014

Zespół FRKF