Rozliczenie pracy Animatorów
Aktualności

Rozliczenie pracy Animatorów

W związku z bardzo dużą liczbą przesyłanych nam niekompletnych dokumentacji (70%) bez których nie ma możliwości uruchomienia finansowania projektu Lokalny Animator Sportu”, a także trwającą przebudową portalu naszorlik.pl informujemy, że rozliczenie pracy Animatorów za pośrednictwem tego portalu za pracę w kwietniu zostaje przesunięte i nastąpi do 05.06.2016r. Animatorów czekających na należne im wynagrodzenie przepraszamy, prosimy […]

W związku z bardzo dużą liczbą przesyłanych nam niekompletnych dokumentacji (70%) bez których nie ma możliwości uruchomienia finansowania projektu Lokalny Animator Sportu”, a także trwającą przebudową portalu naszorlik.pl informujemy, że rozliczenie pracy Animatorów za pośrednictwem tego portalu za pracę w kwietniu zostaje przesunięte i nastąpi do 05.06.2016r.

Animatorów czekających na należne im wynagrodzenie przepraszamy, prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość. Przyczyny zaistniałej sytuacji nie leżą po stronie Fundacji, która czyni usilne starania, aby w przyszłości wszystkie jej zobowiązania mogły być regulowane w przewidzianych terminach.

Zespół FRKF                                                                     Puck 29.04.2016 r.