Rugby na Orlikach
2018

Rugby na Orlikach

Fundacja Orły Sportu podejmuje współpracę z Polskim Związkiem Rugby. W ramach wspólnie realizowanego programu upowszechniania rugby w Polsce, 50 animatorów uczestników programu Lokalny Animator Sportu 2018 odbędzie darmowe szkolenie i otrzyma licencje uprawniające do prowadzenia zajęć z rugby dla dzieci. Podczas szkolenia animatorzy otrzymają też sprzęt do Rugby TAG, który wzbogaci wyposażenie orlików na których […]

Fundacja Orły Sportu podejmuje współpracę z Polskim Związkiem Rugby. W ramach wspólnie realizowanego programu upowszechniania rugby w Polsce, 50 animatorów uczestników programu Lokalny Animator Sportu 2018 odbędzie darmowe szkolenie i otrzyma licencje uprawniające do prowadzenia zajęć z rugby dla dzieci.

Podczas szkolenia animatorzy otrzymają też sprzęt do Rugby TAG, który wzbogaci wyposażenie orlików na których pracują. Uczestnicy tego projektu zobowiązani będą do prowadzenia zajęć z rugby dla dzieci w okresie od marca do października przynajmniej raz w tygodniu w wymiarze jednej godziny. Otrzymają możliwość udziału w dwóch turniejach Rugby TAG, w których rywalizować będą z drużynami z innych orlików, biorących udział projekcie. Turnieje te odbędą się w czerwcu i w październiku, a najlepsze zespoły z turniejów czerwcowych otrzymają w nagrodę zaproszenia do udziału w letnim obozie sportowym. Koszty udziału w turniejach jak i w obozie pokryje Polski Związek Rugby oraz Fundacja Orły Sportu. Zapraszamy animatorów do udziału w projekcie. Na zgłoszenia czekamy do 11 marca.