Ruszyły wypłaty dla Animatorów
Aktualności

Ruszyły wypłaty dla Animatorów

  Uprzejmie informujemy, że w dniu dzisiejszym uruchomiliśmy wypłaty wynagrodzeń dla Animatorów za przepracowane godziny w projekcie Lokalny Animator Sportu. W pierwszej kolejności przelewów wynagrodzeń na swoich kontach bankowych spodziewać mogą się Animatorzy, którzy poprawnie rozliczyli już przepracowane godziny w Generatorze Obsługi Projektów i zostały one im zatwierdzone przez ich macierzyste Jednostki Samorządu Terytorialnego lub […]

 

Uprzejmie informujemy, że w dniu dzisiejszym uruchomiliśmy wypłaty wynagrodzeń dla Animatorów za przepracowane godziny w projekcie Lokalny Animator Sportu. W pierwszej kolejności przelewów wynagrodzeń na swoich kontach bankowych spodziewać mogą się Animatorzy, którzy poprawnie rozliczyli już przepracowane godziny w Generatorze Obsługi Projektów i zostały one im zatwierdzone przez ich macierzyste Jednostki Samorządu Terytorialnego lub inne upoważnione przez nie podmioty do administrowania obiektem uczestniczącym w projekcie.

Przelewy dokonywane będą sukcesywnie i z całą pewnością dotrą do wszystkich, którzy zatwierdzili przepracowane w projekcie godziny. Prosimy o cierpliwie oczekiwanie na przelewy i nie telefonowanie w najbliższych dniach w tej sprawie do naszego działu helpdesk. Z oczywistych powodów wykonanie 7000 przelewów nie jest możliwe w ciągu jednego lub dwóch dni. Fundacja dołoży wszelkich starań, aby wypłaty należnych wynagrodzeń jak najszybciej trafiły na konta Animatorów.

Za powstałe opóźnienia, wynikające z pracy Generatora, serdecznie przepraszamy. Będziemy dążyć, aby podobna sytuacja w przyszłości się nie powtórzyła.

Zespół FRKF                                                                                     Puck 14.06.2016