Seria szkoleń Akademii Animatora 2013 za nami
Aktualności

Seria szkoleń Akademii Animatora 2013 za nami

Szkolenia Akademii Animatora 2013 za nami, w cyklu 3 szkoleń uczestniczyło w sumie 320 animatorów i animatorek oraz osób ich wspierających z całej Polski. Teraz czekamy na prace domowe, tzw. wniosek na grant projektowy, każdy z uczestników ma za zadanie przygotowanie i opisanie pomysłu na animację Orlika. Każdy z animatorów musi zalogować się na portalu […]

Szkolenia Akademii Animatora 2013 za nami, w cyklu 3 szkoleń uczestniczyło w sumie 320 animatorów i animatorek oraz osób ich wspierających z całej Polski. Teraz czekamy na prace domowe, tzw. wniosek na grant projektowy, każdy z uczestników ma za zadanie przygotowanie i opisanie pomysłu na animację Orlika. Każdy z animatorów musi zalogować się na portalu NaszOrlik.pl, uzupełnić wniosek w generatorze oraz stworzyć profilu Orlika, na którym pracuje! Informacja z listą najlepszych projektów ukaże się 4 grudnia. A z autorami najlepszych projektów spotkamy się 9 grudnia na Stadionie Narodowym.

Projekt jest współfinansowany ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki. Partnerami projektu są Grupa LOTOS S.A.,  firma RUCH S.A., Projekt Społeczny UW, Fundacja V4Sport, Duet Edukatorski, Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”, Fundacja TUS, Polski Związek Rugby, Polski Związek Tenisa Ziemnego, Polski Związek Badmintona, Stowarzyszenie Wspierania Nowych Dyscyplin Sportowych „Latająca Zośka”, Polskie Stowarzyszenie Graczy Ultimate,  Mazurskie Stowarzyszenie Inicjatyw Sportowych.

Grupa 1

grupa 1

Grupa 2

grupa 2

Grupa 3

grupa 3

Grupa 4

grupa 4

Grupa 5