Spotkanie informacyjne o projekcie „Muuvit – ruszaj się z klasą”. Zapraszamy nauczycieli!
Aktualności

Spotkanie informacyjne o projekcie „Muuvit – ruszaj się z klasą”. Zapraszamy nauczycieli!

Szanowni Państwo, Dyrektorzy Szkół, Nauczyciele, Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w spotkaniu nt. projektu edukacyjnego  „Muuvit – ruszaj się z klasą”. Spotkanie organizowane jest przez Fundację Rozwoju Kultury Fizycznej i odbędzie się 23.09.2013 roku o  godzinie 14:00 w Ośrodku Sportowo Szkoleniowym „Delfin” w Pucku (ul. Lipowa 3). Co to jest „Muuvit – ruszaj się z […]

Szanowni Państwo, Dyrektorzy Szkół, Nauczyciele,

Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w spotkaniu nt. projektu edukacyjnego  „Muuvit – ruszaj się z klasą”. Spotkanie organizowane jest przez Fundację Rozwoju Kultury Fizycznej i odbędzie się 23.09.2013 roku o  godzinie 14:00 w Ośrodku Sportowo Szkoleniowym „Delfin” w Pucku (ul. Lipowa 3).

Co to jest „Muuvit – ruszaj się z klasą”?

Projekt „Muuvit – ruszaj się z klasą” to zabawa edukacyjna kształtująca zdrowe i aktywne postawy u uczniów i uczennic klas nauczania zintegrowanego. Jego główną zaletą jest możliwość zintegrowania zajęć sportowych z innymi tematami wprowadzanymi przez nauczyciela (zajęcia matematyczne, komputerowe, społeczne, przyrodnicze, języki obce). Dodatkowo dzięki zastosowaniu estetycznych materiałów edukacyjnych (karty aktywności dla dzieci, mapa dla klasy, przewodniki, strona internetowa) pozwala utrzymać zainteresowanie klas, a także poinformować rodziców o tym jak mogą wesprzeć zdrowe zachowania swoich dzieci.

W czasie spotkania zostaną zaprezentowane założenia projektu oraz sposób jego realizacji. Każdy z obecnych będzie mógł bezpłatnie zarejestrować udział w projekcie i otrzymać pakiety dla klas, a w nich:

  • Przewodnik po programie
  • Mapa przygody Muuvit
  • Materiał informacyjny dla rodzica
  • Kartę aktywności dla każdego dziecka wraz ze smyczą (otrzymuje każde dziecko)
  • Dyplomy dla dzieci, które ukończą grę.

Udział w projekcie jest  bezpłatny. Projekt jest współfinansowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. Koordynatorem projektu jest Fundacja V4Sport, a partnerami są Fundacja Rozwoju Kultury Fizycznej i Projekt Społeczny 2012.

Zachęcamy do wzięcia udziału w spotkaniu!

Dodatkowych informacji  udzieli pracownik Fundacji Rozwoju Kultury Fizycznej:

Arek Mierkowski, tel. 696086262; a.mierkowski@frkf.pl

Prosimy o potwierdzenie udziału w spotkaniu pod adresem e-mail: b.zukowska@frkf.pl.

Zespół FRKF