Szkolenia dla animatorów sportu
Aktualności

Szkolenia dla animatorów sportu

W maju rozpoczynamy cykl szkoleń dla animatorów sportu, uczestników rządowego programu Lokalny Animator Sportu 2019. Pierwsze odbędzie się w dniach 10-12.05 w Warce, drugie 17-19.05 w Kasinie Wielkiej, a trzecie 24-26.05. w Zduńskiej Woli. Zakwaterowanie i wyżywienie oraz koszty szkolenia animatorów pokrywa Fundacja. Uczestnicy ponoszą jedynie koszty dojazdu. Podczas wszystkich szkoleń prowadzone będą zajęcia z […]

W maju rozpoczynamy cykl szkoleń dla animatorów sportu, uczestników rządowego programu Lokalny Animator Sportu 2019. Pierwsze odbędzie się w dniach 10-12.05 w Warce, drugie 17-19.05 w Kasinie Wielkiej, a trzecie 24-26.05. w Zduńskiej Woli.

Zakwaterowanie i wyżywienie oraz koszty szkolenia animatorów pokrywa Fundacja. Uczestnicy ponoszą jedynie koszty dojazdu.

Podczas wszystkich szkoleń prowadzone będą zajęcia z tematów: marketingu i organizacji małych oraz średnich imprez sportowych, konsument w sporcie, zarządzania sytuacjami kryzysowymi, roli animatora oraz rozwoju jego kompetencji i udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Każdy uczestnik tych zajęć otrzyma na własność certyfikat oraz apteczkę pierwszej pomocy.

Ponadto, w harmonogramach szkoleń znalazły się tematy wymienne. W Warce będzie to siatkówka i palant, w Kasinie Wielkiej koszykówka i mölkky, a w Zduńskiej Woli piłka nożna i futbol amerykański w uproszczonej postaci futbolu flagowego.

Na szkolenia w Warce szczególnie zapraszamy animatorów z województw: mazowieckiego, lubelskiego i świętokrzyskiego, do Kasiny Wielkiej ze: śląskiego, małopolskiego i podkarpackiego, a do Zduńskiej woli z: łódzkiego, opolskiego i dolnośląskiego. Na szkolenia mogą też zgłaszać się animatorzy z innych województw.

Zgłoszenia należy kierować poprzez wypełnienie Formularza

UWAGA! zmiana miejsca szkolenia z Radziejów na Włocławek (termin bez zmian)!


O zakwalifikowaniu się na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapraszamy do zapisów.

Regulamin Szkoleń znajduje się Regulamin Szkolenia Animatorzy 2019