Szkolenie Animatorów - Kasina Wielka
Aktualności

Szkolenie Animatorów - Kasina Wielka

W dniach 17-19 maja w Kasinie Wielkiej odbędzie się kolejne szkolenie dla lokalnych animatorów sportu. Zapraszamy animatorów z województw: śląskiego, małopolskiego i podkarpackiego. Uczestnicy szkolenia ponoszą jedynie koszty dojazdu. Zakwaterowanie i wyżywienie oraz koszty szkolenia animatorów pokrywa Fundacja. W programie szkolenia są zajęcia z tematów: marketingu i organizacji małych oraz średnich imprez sportowych, konsument w […]

W dniach 17-19 maja w Kasinie Wielkiej odbędzie się kolejne szkolenie dla lokalnych animatorów sportu. Zapraszamy animatorów z województw: śląskiego, małopolskiego i podkarpackiego.

Uczestnicy szkolenia ponoszą jedynie koszty dojazdu. Zakwaterowanie i wyżywienie oraz koszty szkolenia animatorów pokrywa Fundacja. W programie szkolenia są zajęcia z tematów: marketingu i organizacji małych oraz średnich imprez sportowych, konsument w sporcie, zarządzania sytuacjami kryzysowymi, roli animatora oraz rozwoju jego kompetencji i udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Będzie można też uczestniczyć w ciekawych zajęciach z koszykówki oraz przypomnieć sobie zasady gry w Mölkky.

Po zakończeniu szkolenia, na miejscu, każdy uczestnik otrzyma na własność certyfikat wraz z apteczką.

Zgłoszenia należy kierować poprzez wypełnienie formularza:

O zakwalifikowaniu się na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapraszamy do zapisów.

Regulamin Szkoleń znajduje się Regulamin Szkolenia Animatorzy 2019