Szkolenie Animatorów - Zduńska Wola
Aktualności

Szkolenie Animatorów - Zduńska Wola

Zapraszamy animatorów na szkolenie do Zduńskiej Woli, które odbędzie się w dniach 24 – 26 maja. Szkolenie skierowane do animatorów sportu z województw: łódzkiego, opolskiego i dolnośląskiego. W programie szkolenia są zajęcia z tematyki: marketingu i organizacji małych oraz średnich imprez sportowych, konsument w sporcie, zarządzania sytuacjami kryzysowymi, roli animatora oraz rozwoju jego kompetencji i udzielania […]

Zapraszamy animatorów na szkolenie do Zduńskiej Woli, które odbędzie się w dniach 24 – 26 maja. Szkolenie skierowane do animatorów sportu z województw: łódzkiego, opolskiego i dolnośląskiego.

W programie szkolenia są zajęcia z tematyki: marketingu i organizacji małych oraz średnich imprez sportowych, konsument w sporcie, zarządzania sytuacjami kryzysowymi, roli animatora oraz rozwoju jego kompetencji i udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Zajęcia praktyczne z piłki nożnej poprowadzą szkoleniowcy z Football Lab, będzie można też uczestniczyć w ciekawych zajęciach z futbolu flagowego.

Uczestnicy szkolenia ponoszą jedynie koszty dojazdu. Zakwaterowanie i wyżywienie oraz koszty szkolenia animatorów pokrywa Fundacja.

Po zakończeniu szkolenia, na miejscu każdy uczestnik otrzyma na własność certyfikat wraz z apteczką.

Zgłoszenia należy kierować poprzez wypełnienie formularza:

O zakwalifikowaniu się na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapraszamy do zapisów.

Regulamin Szkoleń znajduje się Regulamin Szkolenia Animatorzy 2019