Dodatkowe szkolenie w Ciechocinku
Aktualności

Dodatkowe szkolenie w Ciechocinku

Informacja dla Animatorów oraz Jednostek  Samorządu Terytorialnego, Uczestników Programu Lokalny Animator Sportu 2019   W związku z dużym zainteresowaniem prowadzanymi przez nas w tym roku szkoleniami oraz w trosce o wysoki poziom kompetencji animatorów zatrudnionych na orlikach, w dniach 22-24 listopada organizujemy w Ciechocinku dodatkowe szkolenie dla animatorów, którzy nie uczestniczyli w naszych tegorocznych akcjach […]

Informacja dla Animatorów oraz Jednostek  Samorządu Terytorialnego,

Uczestników Programu Lokalny Animator Sportu 2019

 

W związku z dużym zainteresowaniem prowadzanymi przez nas w tym roku szkoleniami oraz w trosce o wysoki poziom kompetencji animatorów zatrudnionych na orlikach, w dniach 22-24 listopada organizujemy w Ciechocinku dodatkowe szkolenie dla animatorów, którzy nie uczestniczyli w naszych tegorocznych akcjach szkoleniowych.

Zakwaterowanie i wyżywienie oraz koszty szkolenia pokrywa Fundacja. Po stronie animatorów pozostają jedynie koszty dojazdu.

Dla wielu z nich, koszty te stanowią barierę dla wzięcia udziału w szkoleniu. Dlatego zwracamy się do Jednostek zarządzających orlikami, które uczestniczą Programie Ministerstwa Sportu  i Turystyki Lokalny Animator Sportu, o delegowanie animatorów na szkolenie do Ciechocinka, co wiąże się jedynie z pokryciem im kosztów dojazdu.

W programie szkolenia są zajęcia z tematów: marketingu i organizacji małych oraz średnich imprez sportowych, konsument w sporcie, zarządzania sytuacjami kryzysowymi, roli animatora oraz rozwoju jego kompetencji i udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Będzie można też uczestniczyć w innowacyjnych zajęciach koszykówki, prowadzonych przez wybitnego trenera Kacpra Lachowicza: www.kacpa.pl

Po zakończeniu szkolenia, na miejscu każdy uczestnik otrzyma na własność certyfikat oraz apteczkę pierwszej pomocy.

Udział animatorów w prowadzonych przez nas szkoleniach będzie brany pod uwagę podczas rekrutacji orlików do Programu Lokalny Animator Sportu w roku 2020.

Zgłoszenia należy kierować poprzez wypełnienie Formularza znajdującego się tutaj:

LISTA NA SZKOLENIE ZAMKNIĘTA!

Mamy 40 miejsc, a o zakwalifikowaniu się na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapraszamy do zapisów.

Regulamin Szkoleń znajduje się  pod linkiem: Regulamin Szkolenia Animatorzy 2019