Szkolenie dla Właścicieli i Zarządców obiektów sportowych
Aktualności

Szkolenie dla Właścicieli i Zarządców obiektów sportowych

Szanowni Państwo , w imieniu Akademii Zarządcy Nieruchomości Publicznych realizowanej przez Szkołę Główną Handlową, Instytut IREM Polska oraz Fundację Rozwoju Kultury Fizycznej, zapraszamy na kolejną edycję szkolenia „Zarządzanie obiektami sportowymi”. Właścicielom, zarządcom i dyrektorom obiektów sportowych przedstawimy odpowiedzi na pytanie jak obniżyć koszty obiektu sportowego i zwiększyć przychody, nie zaniedbując funkcji społecznej Celem kursu kwalifikacyjnego […]

Szanowni Państwo ,

w imieniu Akademii Zarządcy Nieruchomości Publicznych realizowanej przez Szkołę Główną Handlową, Instytut IREM Polska oraz Fundację Rozwoju Kultury Fizycznej, zapraszamy na kolejną edycję szkolenia „Zarządzanie obiektami sportowymi”.

Właścicielom, zarządcom i dyrektorom obiektów sportowych przedstawimy odpowiedzi na pytanie jak obniżyć koszty obiektu sportowego i zwiększyć przychody, nie zaniedbując funkcji społecznej
Celem kursu kwalifikacyjnego Zarządcy Nieruchomości Publicznych jest wprowadzenie dobrych wzorców w zarządzaniu tak trudnymi obiektami, jakimi są sportowe obiekty publiczne oraz włączenie elementów aktywizacji, diagnozy i współpracy do zarządzania obiektami sportowymi.

W ślad za uzyskaną przez Zarządców wiedzą pójdą wymierne korzyści dla Właściciela zarówno w sferze ekonomicznej jak i społecznej.

Koszt kursu (z zakwaterowaniem i wyżywieniem) wynosi 2.500 zł netto + 23% VAT

W ramach szkolenia zapewniamy:
– kurs stacjonarny (30 h) w siedzibie Fundacji Rozwoju Kultury Fizycznej w Pucku (woj. Pomorskie), w dwóch dwudniowych sesjach: 22 – 23 kwietnia 2016 roku i 20 –21 maj 2016 roku (przyjazd w czwartek, szkolenie w piątek i sobotę),
– e-learning 23.04.2016  – 20.05.2016 + konsultacje on-line,
– certyfikat ukończenia kursu kwalifikacyjnego przed Komisją Egzaminacyjną złożoną z przedstawicieli Szkoły Głównej Handlowej oraz polskiego oddziału Instytutu Zarządzania Nieruchomościami IREM i Fundacji Rozwoju Kultury Fizycznej.
– zakwaterowanie (przyjazd w czwartek, wyjazd w sobotę), wyżywienie i przerwy kawowe w czasie kursu stacjonarnego w FRKF Sporthotel w Pucku.

Zainteresowanych prosimy o kontakt: v.derengowska@frkf.pl

szczegóły kursu do pobrania w formie pliku pdf: ofertaAKA_ZNP_kwi-maj