Szkolenie w ramach programu rządowego -  Lokalny Animator Sportu w w Lidzbarku
Aktualności

Szkolenie w ramach programu rządowego - Lokalny Animator Sportu w w Lidzbarku

W pierwszy weekend października, animatorzy  sportu z województwa warmińsko-mazurskiego, podlaskiego, pomorskiego, mazowieckiego i łódzkiego spotkali się w Lidzbarku Welskim na organizowanym przez nas cyklu szkoleń w ramach rządowego programu Lokalny Animator Sportu przy wsparciu PKN ORLEN- Sponsora Strategicznego projektu ORLEN na Orliku. Krzysztof Sadowski – Było to super szkolenie, pełne wiedzy potrzebnej każdemu Animatorowi do pracy […]

W pierwszy weekend października, animatorzy  sportu z województwa warmińsko-mazurskiego, podlaskiego, pomorskiego, mazowieckiego i łódzkiego spotkali się w Lidzbarku Welskim na organizowanym przez nas cyklu szkoleń w ramach rządowego programu Lokalny Animator Sportu przy wsparciu PKN ORLEN- Sponsora Strategicznego projektu ORLEN na Orliku.

Krzysztof Sadowski – Było to super szkolenie, pełne wiedzy potrzebnej każdemu Animatorowi do pracy na Orliku. Dużo ciekawych wiadomości, jak i sportowych emocji dzięki zajęciom poprowadzonym przez Kacpa.pl oraz Polskie Stowarzyszenie Palantowe #palantpowraca. Wspaniałe wydarzenie, za które podziękowania należą się prezesowi Fundacji Orły Sportu Panu Łukaszowi Strzeleckiemu oraz dziewczynom z fundacji, które nad wszystkim czuwały i służyły pomocą w każdej kwestii. Monika Krzebietke i Marianna Mudlaff – dziękuje za mile spędzony czas…

Rudolf Trojanowski – Dzięki za wspaniałą atmosferę i profesjonalne wykłady teoretyczne . Część praktyczna była super.

Łukasz Wróblewski – Jedno z najlepszych szkoleń. Dzięki Fundacja Orły Sportu.

Krzysztof Sadowski – Będę się powtarzał jak wypłata co miesiąc 🙂 Super szkolenie, pełne sportowych atrakcji, emocji z fantastycznymi ludźmi…Kacpa sam w sobie jest ikoną zajęć z piłką koszykową, Łukasz Szymborski i jego gra w palanta potrafi wywołać uśmiech i zadowolenie nawet u dorosłych osób?? A to wszystko dzięki Marianna Mudlaff i Monika Krzebietke z fundacji. To dzięki dziewczynom atmosfera na szkoleniu była wesoła niczym Noc Sylwestrowa…Dzięki Dziewczyny.Tomasz Kamiński – Dzięki 😀 Było super !Podziękowania należą się również PKN ORLEN-  Sponsorowi Strategicznemu projektu ORLEN na Orliku, w ramach którego zostało zorganizowane szkolenie Lokalny Animator Sportu w Lidzbarku.

Cieszymy się z sukcesu szkolenia, o którym świadczą opinie uczestników umieszczone na stronie Fundacji:  https://www.facebook.com/OrlySportu/. Dziękujemy i do zobaczenia na orliku!

[Best_Wordpress_Gallery id=”48″ gal_title=”Szkolenie Lidzbark 2019″]