Termin rekrutacji - LAS 2020
Aktualności

Termin rekrutacji - LAS 2020

Pragniemy poinformować, że termin rekrutacji został wydłużony do 5.03.2020 do godz 23:59. Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem i Instrukcją dostępną na naszej stronie (poprzedni wpis). Przypominamy, że wniosek rekrutacyjny wypełnia się w następujący sposób: krok 1. JST rejestruje konto na portalu www.orlysportu.eu krok 2. JST zakłada nowy wniosek w zakładce „Nowy wniosek” – podaje […]

Pragniemy poinformować, że termin rekrutacji został wydłużony do 5.03.2020 do godz 23:59.

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem i Instrukcją dostępną na naszej stronie (poprzedni wpis).

Przypominamy, że wniosek rekrutacyjny wypełnia się w następujący sposób:

krok 1. JST rejestruje konto na portalu www.orlysportu.eu

krok 2. JST zakłada nowy wniosek w zakładce „Nowy wniosek” – podaje dane adresowe orlika, dane osobowe animatora lub animatorów. Klika zapisz. WAŻNE! każdy (JST i animator) musi mieć swój indywidualny adres e-mail!

krok 3. Animator otrzymuje link do nadania hasła. Po nadaniu hasła, loguje się na stronie www.orlysportu.eu i wypełnia cz II i/lub III. Po uzupełnieniu cz II i/lub III każdorazowo klika zapisz.

krok 4. JST czeka aż na ich koncie w zakładce „Moje wnioski” pojawią się wszystkie części (stosowna informacja w tabelce). Po pojawieniu się wszystkich części wysyła kompletny wniosek do oceny Fundacji (przycisk w ostatniej kolumnie tabeli)

 

Wszystkie pytania i przypadki opisane są tutaj: https://orlysportu.pl/faq/