Terminy składania i zatwierdzania Raportów
Aktualności

Terminy składania i zatwierdzania Raportów

  Szanowni Animatorzy Przypominamy, że zgodnie z § 5 pkt. 5 Umowy z Operatorem najpóźniej do 3 dnia każdego miesiąca zobowiązaliście się do składania miesięcznych Raportów Pracy w projekcie Lokalny Animator Sportu. Mając na uwadze powyższe, prosimy o złożenie Raportów Pracy za sierpień do dnia 3 września, tak aby Jednostki Samorządu Terytorialnego mogły Raporty te […]

 

Szanowni Animatorzy

Przypominamy, że zgodnie z § 5 pkt. 5 Umowy z Operatorem najpóźniej do 3 dnia każdego miesiąca zobowiązaliście się do składania miesięcznych Raportów Pracy w projekcie Lokalny Animator Sportu.

Mając na uwadze powyższe, prosimy o złożenie Raportów Pracy za sierpień do dnia 3 września, tak aby Jednostki Samorządu Terytorialnego mogły Raporty te zatwierdzić w poniedziałek 5 września.

Dochowanie powyższych terminów umożliwi nam sprawne i szybkie zlecanie na Wasze konta przelewów wynagrodzeń za pracę w sierpniu. Zgodnie z Regulaminem na zlecenie przelewu mamy 14 dni od daty zatwierdzenia przez JST Raportu, ale chcielibyśmy operację wypłaty przeprowadzać szybciej, a możliwe jest to tylko przy zachowaniu przez Animatorów i JST terminów składania i zatwierdzania Raportów.

Puck 31.08.2016                                                                                      Zespół FRKF