Turniej charytatywny w Birczy
Aktualności

Turniej charytatywny w Birczy

Komitet społeczny „Sportowy Duch” organizuje zbiórkę publiczną na rzecz osób niepełnosprawnych. 22 stycznia planuje przeprowadzić II Turniej Charytatywny w halowej piłce nożnej na rzecz osób niepełnosprawnych. Przez cały dzień wolontariusze będą prowadzić zbiórkę do puszek w pobliżu na hali sportowej, na której odbędzie się turniej z gwiazdami, Grzegorzem Lato i Janem Domarskim, którzy zagrają razem z […]

Komitet społeczny „Sportowy Duch” organizuje zbiórkę publiczną na rzecz osób niepełnosprawnych. 22 stycznia planuje przeprowadzić II Turniej Charytatywny w halowej piłce nożnej na rzecz osób niepełnosprawnych. Przez cały dzień wolontariusze będą prowadzić zbiórkę do puszek w pobliżu na hali sportowej, na której odbędzie się turniej z gwiazdami, Grzegorzem Lato i Janem Domarskim, którzy zagrają razem z przedszkolakami.

Pieniądze uzbierane do puszek przekazane zostaną osobom niepełnosprawnym, po konsultacji z opieką społeczną – poinformował nas Dariusz Pankiewicz, Animator z Orlika w Birczy.