Umowa z PKP Cargo
Aktualności

Umowa z PKP Cargo

PKP Cargo Connect Sp. z o.o., to kolejna spółka, która tuż po Kopalni Bogdanka angażuje się we wsparcie Fundacji Orły Sportu w 2018 roku. Stosowny dokument w tej sprawie podpisali prezesi, Dariusz Seliga  – ze strony jednego z największych polskich przewoźników oraz Łukasz Strzelecki – ze strony Fundacji. – W ramach zawartej Umowy Fundacja Orły Sportu […]

PKP Cargo Connect Sp. z o.o., to kolejna spółka, która tuż po Kopalni Bogdanka angażuje się we wsparcie Fundacji Orły Sportu w 2018 roku. Stosowny dokument w tej sprawie podpisali prezesi, Dariusz Seliga  – ze strony jednego z największych polskich przewoźników oraz Łukasz Strzelecki – ze strony Fundacji.

– W ramach zawartej Umowy Fundacja Orły Sportu nadała spółce PKP Cargo Connect tytuł swojego Sponsora i będzie między innymi promowała największego polskiego przewoźnika węgla podczas organizowanego przez nas wydarzenia sportowego w pierwszym kwartale tego roku – zapewnił prezes Strzelecki.

Mamy nadzieję, że zapoczątkowana pod koniec ubiegłego roku współpraca przyniesie obu stronom satysfakcjonujące efekty i będzie kontynuowana podczas realizacji kolejnych ambitnych wydarzeń, do których się przygotowujemy.