W oczekiwaniu na wynik konkursu
Aktualności

W oczekiwaniu na wynik konkursu

Fundacja Rozwoju Kultury Fizycznej złożyła wniosek do Ministerstwa Sportu i Turystyki na obsługę projektu „Lokalny Animator Sportu”. Projekt Lokalny Animator Sportu w tym roku będzie realizowany oraz finansowany ze środków MSiT w okresie od 01.04.2016 r. do 31.12.2016. W przypadku powierzenia naszej Fundacji roli operatora projektu, bezzwłocznie poinformujemy o tym na stronach  http://www.frkf.pl i http://www.naszorlik.pl […]

Fundacja Rozwoju Kultury Fizycznej złożyła wniosek do Ministerstwa Sportu i Turystyki na obsługę projektu „Lokalny Animator Sportu”.
Projekt Lokalny Animator Sportu w tym roku będzie realizowany oraz finansowany ze środków MSiT w okresie od 01.04.2016 r. do 31.12.2016.
W przypadku powierzenia naszej Fundacji roli operatora projektu, bezzwłocznie poinformujemy o tym na stronach  http://www.frkf.pl i http://www.naszorlik.pl
Niezależnie drogą mailową wysyłać będziemy zaproszenia do udziału w projekcie do gmin oraz do zainteresowanych osób znajdujących się w naszej bazie danych.

Puck 01.03.2016