Wielka Lekcja WF-u z Siatkówką

Fundacja Orły Sportu wraz z Glinka Academy zaprasza do udziału w niepowtarzalnym i atrakcyjnym wydarzeniu sportowym, będącym miłą odmianą lekcji WF-u, w której główną rolę odgrywa siatkówka. Impreza odbędzie się w miesiącu czerwcu tylko w 4 lokalizacjach w całej Polsce z udziałem 200 uczniów klas III i IV szkół podstawowych:

  1. 10 czerwca, Porąbka
  2. 12 czerwca, Kożuchów
  3. 17 czerwca, Starogard Gdański
  4. 18 czerwca, Tomaszów Mazowiecki

Zadanie będzie realizowane na Orlikach zakwalifikowanych do programu „Lokalny Animator Sportu”  przy współpracy z lokalnymi animatorami, którzy zrekrutują uczestników na każdą lokalizację.

Każda „Wielka Lekcja WF-u z Siatkówką” obejmuje 8 różnych stacji z ćwiczeniami siatkarskimi dla dzieci z III i IV klas szkół podstawowych i zostanie poprzedzona „wielką rozgrzewką”. Ćwiczenia poprowadzą animatorzy oraz wolontariusze przy pomocy trenerów siatkówki z Glinka Academy.

Za udział w wydarzeniu uczestnicy dostaną pamiątkowe medale, koszulki oraz inne gadżety. Będzie też możliwość bliższego spotkania z siatkarską Gwiazdą Sportu, zrobienia wspólnego zdjęcia i otrzymania autografu.

Partnerem projektu jest Glinka Academy – Fundacja założona przez Małgorzatę Glinka-Mogentale, reprezentantkę Polski w latach 1996-2014, najlepszą polską siatkarkę pierwszej dekady XXI wieku i jedną z najlepszych w tym czasie zawodniczek na świecie.

Zgłoszenia do wzięcia udziału w Wielkiej Lekcji WF-u z Siatkówką odbywają się poprzez wypełnienie formularza poniżej.