Wirtualna Polska Partnerem Medialnym - Profesjonalnej Ligi Piłki Ręcznej Mężczyzn
Aktualności

Wirtualna Polska Partnerem Medialnym - Profesjonalnej Ligi Piłki Ręcznej Mężczyzn

Wirtualna Polska została partnerem rozgrywek PGNiG SUPERLIGI – profesjonalnej Ligi piłki ręcznej mężczyzn. Dzięki rozpoczętej współpracy, marka Wirtualna Polska będzie widoczna w komunikacji ATL (na bandach LED na meczach telewizyjnych) podczas spotkań ligowych w całej Polsce. Współpraca z PGNiG Superligą jest efektem od lat konsekwentnie realizowanej strategii promowania piłki ręcznej w WP SportoweFakty. Zawsze ceniliśmy […]

Wirtualna Polska została partnerem rozgrywek PGNiG SUPERLIGI – profesjonalnej Ligi piłki ręcznej mężczyzn. Dzięki rozpoczętej współpracy, marka Wirtualna Polska będzie widoczna w komunikacji ATL (na bandach LED na meczach telewizyjnych) podczas spotkań ligowych w całej Polsce.

Współpraca z PGNiG Superligą jest efektem od lat konsekwentnie realizowanej strategii promowania piłki ręcznej w WP SportoweFakty. Zawsze ceniliśmy zaangażowanie kibiców handballu w naszym serwisie. Tym bardziej cieszy nas, że zostało ono docenione przez tak prestiżowego  partnera jakim jest PGNiG Superliga. Wzajemne zrozumienie potrzeb i zaufanie jakim się darzymy, zaowocowały podpisaniem trzyletniej umowy  mówił Dariusz Górzny, Dyrektor Działu Sport w Grupie Wirtualna Polska.

Profesjonalne rozgrywki sportowe w dzisiejszych czasach nie mogą się rozwijać bez odpowiednio zaplanowanej i realizowanej strategii komunikacji. Emocje, które kreujemy, historie, które opowiadamy, wartości, które reprezentuje PGNiG Superliga – to wszystko ma przyciągać uwagę opinii publicznej. Tak miłośników piłki ręcznej, jak i zupełnie nowych odbiorców. WP SportoweFakty przez lata zbudowały markę medium najbardziej zaangażowanego w dostarczanie informacji na temat polskiego handballu. Fachowa redakcja, szybkość przekazu oraz ilość wiadomości cieszą się wielkim uznaniem wśród kibiców naszej dyscypliny sportu. Cieszymy się ogromnie, że wspólnie ze WP SportoweFakty będziemy mogli budować nową historię zawodowej PGNiG Superligi i opowiadać ją kibicom w atrakcyjny sposób – komentował Łukasz Gontarek, Prezes Zarządu Superliga Sp. z o.o.

Na stronach Wirtualnej Polski podczas każdej kolejki rozgrywek zamieszczane będą fragmenty wideo z meczów. Trwają prace nad dedykowanym formatem studyjnym Wirtualnej Polski i Superligi z podsumowaniem ostatniej kolejki. Gośćmi zaproszonymi do komentowania przebiegu rozgrywek będą cenieni eksperci oraz sportowcy.

Profesjonalizacja PGNiG Superligi oraz niedawne zwycięstwo Vive Tauronu Kielce w rozgrywkach Ligi Mistrzów sprawiły, że z nadzieja patrzymy na rozwój klubowej piłki ręcznej w Polsce. W PGNiG Superlidze dostrzegamy partnera, którego przez wiele lat brakowało w środowisku polskiego handballu i liczymy, że wspólnie otworzymy przed tą dyscypliną nowe możliwości – dodał Michał Kołodziejczyk, redaktor naczelny WP SportoweFakty.

Szeroka współpraca z serwisem WP SportoweFakty dotyczy również ligowych meczów, podczas których zgromadzona publiczność będzie informowana o wynikach spotkań innych klubów, dzięki podawanym na bieżąco redakcyjnym newsom. Dodatkowo Wirtualna Polska będzie aktywnie zaangażowana w promocję wszystkich akcji i wydarzeń specjalnych jak np. Mecz Otwarcia, Finały, czy Gala Superligi.