Wkrótce wyniki rekrutacji
Aktualności

Wkrótce wyniki rekrutacji

Fundacja Orły Sportu – Operator rządowego programu Lokalny Animator Sportu – informuje, że zakończył się proces przyjmowania wniosków aplikacyjnych od Jednostek Samorządu Terytorialnego oraz podmiotów zarządzających orlikami, które ubiegają się o dofinansowanie pracy animatorów ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki. W związku z dużym zainteresowaniem i prośbami zainteresowanych, wydłużyliśmy termin składania wniosków. Obecnie wszystkie nadesłane […]

Fundacja Orły Sportu – Operator rządowego programu Lokalny Animator Sportu – informuje, że zakończył się proces przyjmowania wniosków aplikacyjnych od Jednostek Samorządu Terytorialnego oraz podmiotów zarządzających orlikami, które ubiegają się o dofinansowanie pracy animatorów ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki. W związku z dużym zainteresowaniem i prośbami zainteresowanych, wydłużyliśmy termin składania wniosków. Obecnie wszystkie nadesłane wnioski poddawane są weryfikacji.

Lista 1800 orlików zakwalifikowanych do programu będzie opublikowana na str. www.orlysportu.pl  bezzwłocznie po zakończeniu procesu weryfikacji wniosków, tj. 24 stycznia 2019 r. Prosimy zatem o jeszcze chwilę cierpliwości i bieżące śledzenie naszej strony internetowej. Uprzejmie informujemy, że informacje na temat wyników naboru NIE BĘDĄ podawane drogą telefoniczną lub mailową.