Wyniki I etapu Konkursu na Animatora Roku 2019!

Serdecznie gratulujemy zakwalifikowania się do II Etapu Konkursu na Animatora-Szkoleniowca Roku. (Zakwalifikowani Animatorzy zaznaczeni są poprzez pogrubienie czcionki)

Prosimy o, jeszcze w dniu dzisiejszym do godz. 23.59, potwierdzenie mailem zwrotnym na adres: biuro@orlysportu.pl gotowości przystąpienia do II i III Etapu Konkursu, które odbędą się w dniach 23-24 listopada w Ciechocinku lub o poinformowanie nas tą samą drogą o rezygnacji z dalszego udziału w Konkursie. W przypadku rezygnacji z udziału do Konkursu wejdą kolejne osoby z listy – zostaną o tym poinformowanie telefonicznie.

Organizator Konkursu podczas II i III Etapu zapewnia uczestnikom  zakwaterowanie i wyżywienie w hotelu Austeria przy ul. Bema 22 w Ciechocinku oraz zgodnie z  Regulaminem na stronie: http://serwer1952471.home.pl/orlysportu/konkurs-animator-roku-2019/ ponosi wszystkie pozostałe koszty, związane z organizacją Konkursu.

Organizator nie zapewnia uczestnikom kosztów dojazdu do Ciechocinka.

Harmonogram II i III Etapu Konkursu znajduje się TUTAJ.

Kategoria kobiet

LP Data zgłoszenia Wynik Imię i nazwisko Województwo
1 11.8.2019 8:34:01 31 Joanna Skrzekut PODLASKIE
2 11.15.2019 10:30:41 27 Barbara Stankiewicz PODKARPACKIE
3 11.12.2019 23:33:01 18 Agnieszka Kraszewska ZACHODNIOPOMORSKIE
4 11.7.2019 12:12:48 12 Dorota Pawłowska  WARMIŃSKO-MAZURSKIE

Kategoria mężczyzn

LP Data zgłoszenia Wynik Imię i nazwisko Województwo
1 11.17.2019 21:18:51 47 Jakub Strungowski WARMIŃSKO-MAZURSKIE
2 11.7.2019 13:52:50 43 Przemysław Woźniak KUJAWSKO-POMORSKIE
3 11.5.2019 17:52:10 42 Artur Żaba  MAŁOPOLSKIE
4 11.17.2019 17:21:15 42 Ryszard Rychlewski WIELKOPOLSKIE
5 11.17.2019 15:31:11 41 Krzysztof Sadowski WARMIŃSKO-MAZURSKIE
6 11.10.2019 17:45:08 38 Paweł Sobolewski  KUJAWSKO-POMORSKIE
7 11.12.2019 6:24:38 38 Marcin Głód DOLNOŚLĄSKIE
8 11.5.2019 15:34:18 37 Krzysztof Tomasik KUJAWSKO-POMORSKIE
9 11.5.2019 12:35:06 34 Sebastian Nawrocki WARMIŃSKO-MAZURSKIE
10 11.5.2019 13:23:00 34 Wiktor Somerfeld WIELKOPOLSKIE
11 11.7.2019 20:47:48 33 Krzysztof Dywan ŚWIĘTOKRZYSKIE
12 11.15.2019 15:47:59 33 Grzegorz Lipiński POMORSKIE
13 11.5.2019 13:19:15 32 Sylwester Malik ŁÓDZKIE
14 11.14.2019 16:19:31 32 Jacek Skwara MAZOWIECKIE
15 11.5.2019 15:28:29 31 Marian Wnuk-Lipiński POMORSKIE
16 11.12.2019 21:37:25 31 Henryk Łaskarzewski PODKARPACKIE
17 11.6.2019 13:05:35 30 KRZYSZTOF KOLKE POMORSKIE
18 11.8.2019 21:33:43 30 Marek Kurzawski ZACHODNIOPOMORSKIE
19 11.13.2019 20:05:52 29 Zbigniew Zgubiński KUJAWSKO-POMORSKIE
20 11.12.2019 19:08:40 28 Dariusz Pszczelnik LUBELSKIE
21 11.5.2019 17:32:22 26 Szymon Wesołowski MAŁOPOLSKIE
22 11.5.2019 16:18:10 22 Emilian Zimnicki LUBUSKIE
23 11.7.2019 23:13:57 22 Rafał  Niedźwiecki  ŁÓDZKIE
24 11.16.2019 19:03:01 21 Artur Wierzbowski ZACHODNIOPOMORSKIE
25 11.5.2019 14:27:47 20 Piotr Gałka ZACHODNIOPOMORSKIE
26 11.5.2019 16:52:27 20 Grzegorz Śliwiński ŚWIĘTOKRZYSKIE
27 11.6.2019 14:42:23 19 Marcin MAŁOPOLSKIE
28 11.5.2019 15:46:30 18 Bartłomiej Wiśniewski WIELKOPOLSKIE
29 11.6.2019 12:50:52 17 Zenon Piechocki WIELKOPOLSKIE
30 11.13.2019 11:26:45 15 Paweł Zalewski MAZOWIECKIE
31 11.13.2019 12:46:18 15 Wojciech Kulesza MAZOWIECKIE
32 11.5.2019 23:33:52 14 Mateusz Dąbrowa MAŁOPOLSKIE
33 11.16.2019 23:41:16 13 Marek Rękorajski ŁÓDZKIE
34 11.6.2019 16:55:06 10 Andrzej Nowak PODKARPACKIE