Wyniki naboru
Aktualności

Wyniki naboru

Dziękujemy wszystkim za zgłoszenie się do projektu Ręczna na Orliku, który organizujemy przy wsparciu Ministerstwa Sportu i Turystyki! Mamy ponad 200 zgłoszonych Orlików! Poniżej publikujemy listę Orlików, które zostały przyjęte do projektu. Otrzymają od nas pakiety: sprzęt sportowy i upominki dla uczestników. Lista zakwalifikowanych orlików do Ręczna na Orliku Prosimy o uzupełnienie danych adresowych, na […]

Dziękujemy wszystkim za zgłoszenie się do projektu Ręczna na Orliku, który organizujemy przy wsparciu Ministerstwa Sportu i Turystyki!

Mamy ponad 200 zgłoszonych Orlików!

Poniżej publikujemy listę Orlików, które zostały przyjęte do projektu. Otrzymają od nas pakiety: sprzęt sportowy i upominki dla uczestników.

Lista zakwalifikowanych orlików do Ręczna na Orliku

Prosimy o uzupełnienie danych adresowych, na które mamy wysłać sprzęt sportowy:

 

Już dziś (9 maja 2019) rozpoczynamy etap eliminacyjny, który trwać będzie do 24 maja 2019. Wszystkie niezbędne dokumenty znajdziecie tutaj

 

Cieszy nas duże zainteresowanie tym wydarzeniem – to dla nas sygnał, że takie imprezy są pożądane. Będziemy starać się, aby z roku na rok powiększać zasięg i liczbę Orlików, które będą mogły pochwalić się uczestnictwem i otrzymaniem sprzętu sportowego!