Za nami pierwsze spotkanie z nauczycielami. Rozmawialiśmy o projekcie
Aktualności

Za nami pierwsze spotkanie z nauczycielami. Rozmawialiśmy o projekcie "Muuvit - ruszaj się z klasą"

 W poniedziałek 23.09.2013 w Ośrodku Sportowo – Szkoleniowym Delfin w Pucku odbyło się spotkanie informacyjne nt. projektu „Muuvit – ruszaj się z klasą” organizowane przez zespół Fundacji Rozwoju Kultury Fizycznej. Projekt ten jest skierowany do uczniów i uczennic klas 1-3 jak również i ich nauczycieli. Wszystkim nauczycielom obecnym na spotkaniu dziękujemy za udział. Obecni byli […]

 W poniedziałek 23.09.2013 w Ośrodku Sportowo – Szkoleniowym Delfin w Pucku odbyło się spotkanie informacyjne nt. projektu „Muuvit – ruszaj się z klasą” organizowane przez zespół Fundacji Rozwoju Kultury Fizycznej. Projekt ten jest skierowany do uczniów i uczennic klas 1-3 jak również i ich nauczycieli.

Wszystkim nauczycielom obecnym na spotkaniu dziękujemy za udział. Obecni byli przedstawiciele Szkół Podstawowych z Jastarni, Werblini, Jastrzębiej Góry, Władysławowa, Strzelna, Połchowa, Swarzewa, Gnieżdżewa, Mieroszyna, Darzlubia, Rekowa Górnego. W spotkaniu udział wzięli również przedstawiciele lokalnych samorządów: Powiatu Puckiego, Miasta Puck, Gminy Puck.

Dla wszystkich szkół, które nie wzięły udziału w spotkaniu, a które chciałyby wziąć udział istnieje jeszcze możliwość zgłoszenia się.

Mogą Państwo kontaktować się z nami indywidualnie w celu uzyskania większej ilości informacji:

– e-mail: b.zukowska@frkf.pl lub pod telefonem: 696 086 262.

Każdy zainteresowany będzie mógł odebrać bezpłatny pakiet dla klas w którym znajdują się:

Przewodnik po programie
Mapa przygody Muuvit
Materiał informacyjny dla rodzica
Kartę aktywności dla każdego dziecka wraz ze smyczą (otrzymuje każde dziecko)

Przypominamy, że udział w projekcie jest  bezpłatny.

Projekt jest współfinansowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. Koordynatorem projektu jest Fundacja V4Sport, a partnerami są Fundacja Rozwoju Kultury Fizycznej i Projekt Społeczny 2012.