Zakończylismy przygodę „Muuvit – ruszaj się z klasą”!
Aktualności

Zakończylismy przygodę „Muuvit – ruszaj się z klasą”!

Szkoły z Powiatu Puckiego zakończyły właśnie podróżowanie z przygodą „Muuvit – ruszaj się z klasą”. Dzieci podróżowały przez całą Europę dzięki swojej aktywności. Nauczyły się przez to ciekawostek o wielu krajach, ale także poznały jak zdrowo i aktywnie spędzać czas wolny ale także czas w szkole. Szkołami jakie odwiedziliśmy były: – Szkoła Podstawowa im. Włodzimierza […]

Szkoły z Powiatu Puckiego zakończyły właśnie podróżowanie z przygodą „Muuvit – ruszaj się z klasą”. Dzieci podróżowały przez całą Europę dzięki swojej aktywności. Nauczyły się przez to ciekawostek o wielu krajach, ale także poznały jak zdrowo i aktywnie spędzać czas wolny ale także czas w szkole.

Szkołami jakie odwiedziliśmy były:
– Szkoła Podstawowa im. Włodzimierza Steyera w Krokowej
– Szkoła Podstawowa im. Macieja Płażyńskiego w Pucku
– Zespół Szkół im. Maksymiliana Wilandta w Darzlubiu
– Szkoła Podstawowa im. Józefa Wybickiego w Jastarni
– Szkoła Podstawowa im. Augusta Necla w Mieroszynie
– Szkoła Podstawowa im. Wiktora Czapiewskiego w Rekowie Górnym
– Szkoła Podstawowa w Werblinii

Zespół Fundacji Rozwoju Kultury Fizycznej na podsumowaniu projektu wręczył każdemu dziecku dyplomy oraz nagrody w postaci biało-czerwonych gadżetów, które były ufundowane przez firmę RUCH S.A..

Projekt ten był współfinansowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. Koordynatorem projektu – Fundacja V4Sport, a partnerami – Fundacja Rozwoju Kultury Fizycznej i Projekt Społeczny 2012.

 

DSC00301 DSC00322 DSC00334 DSC00345 DSC00365