Załącznik nr 3 do umowy w ramach projektu Lokalny Animator Sportu
Aktualności

Załącznik nr 3 do umowy w ramach projektu Lokalny Animator Sportu

Szanowni Państwo, Uzupełniamy cykl najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi dot. nadsyłania dokumentów w projekcie Lokalny Animator Sportu o kolejne często zadawane pytanie związane z załącznikiem nr 3. 1. Kto jest zobowiązany do wypełnienia załącznika nr 3? Do wypełnienie załącznika nr 3 w DWÓCH egzemplarzach zobowiązani się WSZYSCY animatorzy, którzy zakwalifikowali się do projektu: – w […]

Szanowni Państwo,
Uzupełniamy cykl najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi dot. nadsyłania dokumentów w projekcie Lokalny Animator Sportu o kolejne często zadawane pytanie związane z załącznikiem nr 3.

1. Kto jest zobowiązany do wypełnienia załącznika nr 3?

Do wypełnienie załącznika nr 3 w DWÓCH egzemplarzach zobowiązani się WSZYSCY animatorzy, którzy zakwalifikowali się do projektu:
– w przypadku, gdy ktoś pracuje tylko na orliku zobowiązany jest, aby przesłał załącznik nr 3 dotyczący umowy która łączy go z JST w ramach pracy na orliku;
– w przypadku, gdy animator pracuje również poza orlikiem np. jako nauczyciel WF, przedstawiciel handlowy itp. to OBOWIĄZKOWO należy dostarczyć wypełniony załącznik nr 3 z każdego zakładu pracy.

UWAGA!!!
Uzupełnienie załącznika nr 3 jest niezbędne w celu prawidłowego naliczenia składek ZUS. Brak załącznika nr 3 skutkować będzie naliczeniem zbyt wysokich składek ZUS, a tym samym pomniejszeniem otrzymanego wynagrodzenia.

Przypominamy, że komplet dokumentów znajduje się poniżej:

http://serwer1952471.home.pl/orlysportu/2017/03/14/lokalny-animator-sportu-2017-dokumenty-projektowe-2/

Z poważaniem,
Zespół FRKF

17.03.2017