Zaległe Raporty
Aktualności

Zaległe Raporty

  Drodzy Animatorzy, dziękujemy tym z Was, którzy pozytywnie zareagowali na naszą prośbę o uzupełnienie zaległych Raportów za kwiecień i maj. Jednocześnie informujemy, że pozostała jeszcze pewna grupa Animatorów, którzy pomimo naszych wezwań, dotąd jeszcze nie wywiązali się z tego obowiązku. Animatorom tym zmuszeni byliśmy wstrzymać przelewy wynagrodzeń za sierpień do czasu uzupełnienia zaległych Raportów. […]

 

Drodzy Animatorzy,

dziękujemy tym z Was, którzy pozytywnie zareagowali na naszą prośbę o uzupełnienie zaległych Raportów za kwiecień i maj. Jednocześnie informujemy, że pozostała jeszcze pewna grupa Animatorów, którzy pomimo naszych wezwań, dotąd jeszcze nie wywiązali się z tego obowiązku. Animatorom tym zmuszeni byliśmy wstrzymać przelewy wynagrodzeń za sierpień do czasu uzupełnienia zaległych Raportów.

Przypominamy, że obowiązek składania miesięcznych raportów pracy wynika z Regulaminu Naboru i Uczestnictwa w Projekcie…, który każdy z Animatorów przystępujących do Projektu przyjął do wiadomości i potwierdził własnoręcznym podpisem. Raport pracy jest dokumentem, w którym Animator potwierdza wykonaną przez siebie pracę w Projekcie.

 

Puck 23.09.2016                                               Zespół FRKF