Zapowiedź jesiennych szkoleń Akademii Animatora 2015!
Aktualności

Zapowiedź jesiennych szkoleń Akademii Animatora 2015!

Animatorki i Animatorzy, Mamy przyjemność wspólnie z Ministerstwem Sportu i Turystyki zaprosić Was na szkolenie Akademii Animatora przeznaczone dla wszystkich Animatorów pracujących na Orlikach.Szkolenia odbędą się w czterech terminach, jesienią tego roku: I termin: 23-27 września (rekrutacja od 28 sierpnia); II termin: 7-11 października (rekrutacja od 16 września); III termin: 21-25 października (rekrutacja od 30 września); IV termin: 4-8 listopada […]

Animatorki i Animatorzy,

Mamy przyjemność wspólnie z Ministerstwem Sportu i Turystyki zaprosić Was na szkolenie Akademii Animatora przeznaczone dla wszystkich Animatorów pracujących na Orlikach.Szkolenia odbędą się w czterech terminach, jesienią tego roku:
 • I termin: 23-27 września (rekrutacja od 28 sierpnia);
  II termin: 7-11 października (rekrutacja od 16 września);
  III termin: 21-25 października (rekrutacja od 30 września);
  IV termin: 4-8 listopada (rekrutacja od 10 października);

 

Na każde szkolenie przewidziane jest 60 miejsc dla uczestników.

Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu?

Tematyka szkolenia obejmie następujące zagadnienia:

 • Animacja społeczności lokalnej
 • Praca z grupą priorytetową
 • PR i współpraca z lokalnymi mediami
 • Fotografia i film – wykorzystanie w relacjach z działań na Orliku
Dzięki nawiązaniu współpracy między FRKF Polskim Związkiem Piłki NożnejPolskim Związkiem Piłki Siatkowej i Polskim Związkiem Piłki Ręcznej podczas szkolenia będziecie również mogli spotkać znane osoby ze świata sportu. Szkolenie jest także okazją do bezpośredniego spotkania z przedstawicielami Fundacji Rozwoju Kultury Fizycznej.Szkolenia Akademii Animatora to wspaniała możliwość rozwoju Waszych kompetencji i umiejętności oraz spotkania Animatorów z całej Polski w świetnej atmosferze i znakomicie usytuowanym nad samym morzem ośrodku.Jeśli chcecie zobaczyć jak wyglądały takie szkolenia w przeszłości zachęcamy do przyjrzenia się relacjom ze szkoleń zamieszczanym na stronie naszorlik.pl i profilu FRKF na Facebooku.

Jaki jest koszt udziału w szkoleniu?

Szkolenie jest w pełni bezpłatne. Zapewniamy zakwaterowanie i wyżywienie przez cały okres trwania szkolenia. Uczestnik pokrywa jedynie koszt dojazdu.

Gdzie odbędzie się szkolenie?

Szkolenie odbędzie się w hotelu SportHotel w Pucku. Z miejscem pobytu możecie zapoznać się na stronie internetowej ossdelfin.pl

Jak zgłosić się do udziału w szkoleniu?

Aby wziąć udział w szkoleniu, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy online. Rekrutacja na szkolenie będzie ogłaszana trzy tygodnie przed każdym terminem. Informacja o rozpoczęciu rekrutacji będzie publikowana na stronie Naszorlik.pl, profilu FRKF na Facebooku oraz rozsyłana za pomocą newslettera.Terminy zgłoszeń na poszczególne szkolenia będą wyglądać następująco:

  • I termin: 23-27 września (rekrutacja od 28 sierpnia);
  • II termin: 7-11 października (rekrutacja od 16 września);
  • III termin: 21-25 października (rekrutacja od 30 września);
  • IV termin: 4-8 listopada (rekrutacja od 10 października);
Następnie, każda ze zgłoszonych osób otrzyma mail z deklaracją uczestnika. Aby potwierdzić swój udział w szkoleniu należy taką deklarację wydrukować, podpisać i odesłać mailem na adres akademia@frkf.pl Na tydzień przed każdym szkoleniem zostanie ogłoszona lista uczestników. Liczba miejsc na szkoleniu jest ograniczona.Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w szkoleniu.
Do zobaczenia!
Zespół FRKF