Zapraszamy do Pucka
Aktualności

Zapraszamy do Pucka

Trwa cykl spotkań informacyjnych poświęconych realizacji projektów, „Mały Mistrz” i „Junior Sport” w roku 2016. Za nami pierwsze spotkania w Toruniu i Koszalinie. Dziś jedziemy do Olsztyna, a w czwartek zapraszamy na ostatnie spotkanie do Pucka. Odbędzie się ono w siedzibie Fundacji Rozwoju Kultury Fizycznej przy ul. Lipowej 3. Początek o godz. 12.00. Przypominamy, że […]

Toruń 5

Koszalin 1

Toruń 2Trwa cykl spotkań informacyjnych poświęconych realizacji projektów, „Mały Mistrz” i „Junior Sport” w roku 2016. Za nami pierwsze spotkania w Toruniu i Koszalinie. Dziś jedziemy do Olsztyna, a w czwartek zapraszamy na ostatnie spotkanie do Pucka. Odbędzie się ono w siedzibie Fundacji Rozwoju Kultury Fizycznej przy ul. Lipowej 3. Początek o godz. 12.00.
Przypominamy, że projekt „Mały Mistrz” dedykowany jest dzieciom z klas I-III szkół podstawowych i wiąże się m/in. z możliwością otrzymania wsparcia dydaktycznego i szkoleń dla nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej w zakresie prowadzenia zajęć z kultury fizycznej oraz otrzymania sprzętu sportowego dla klas uczestniczących w projekcie.
Projekt „Junior Sport” dedykowany jest uczniom klas IV-VI szkół podstawowych, a do udziału w nim zgłaszać mogą się: szkoły, kluby sportowe oraz inne zajmujące się sportem organizacje pozarządowe. Podmioty przystępujące do tego projektu będą mogły otrzymać wsparcie w postaci sprzętu sportowego oraz pomoc dla osób prowadzących zajęcia.