Zapraszamy na jesienne szkolenia
Aktualności

Zapraszamy na jesienne szkolenia

Serdecznie zapraszamy do zapisywania się na nasze jesienne szkolenia. Zapewniamy bardzo atrakcyjny i podnoszący wasze zawodowe kompetencje program oraz zakwaterowanie i pełne wyżywienie podczas trwania szkoleń. W budżecie nie mamy tylko kosztów waszego dojazdu, ale o ich zwrot możecie wnioskować w zatrudniających Was Jednostkach Samorządu Terytorialnego. Podczas szkoleń poznacie między innymi: zasady udzielania pierwszej pomocy […]

Serdecznie zapraszamy do zapisywania się na nasze jesienne szkolenia. Zapewniamy bardzo atrakcyjny i podnoszący wasze zawodowe kompetencje program oraz zakwaterowanie i pełne wyżywienie podczas trwania szkoleń. W budżecie nie mamy tylko kosztów waszego dojazdu, ale o ich zwrot możecie wnioskować w zatrudniających Was Jednostkach Samorządu Terytorialnego.

Podczas szkoleń poznacie między innymi: zasady udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej (certyfikaty otrzymanie na miejscu), najnowsze osiągnięcia w przeciwdziałaniu niedozwolonego dopingu w sporcie, nowatorskie metody prowadzenia zajęć z koszykówki na orlikach oraz zasady gry w palanta, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród uczestników poprzednich szkoleń.

Szkolenia dedykowane są dla animatorów z województw najbliższych miejscowościom przeprowadzanego szkolenia, ale mogą na nie zapisywać się również zainteresowani animatorzy z bardziej oddalonych województw. Na każde szkolenie mamy 50 miejsc. Nie zwlekajcie z zapisami. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

 

20-22 wrzesień Włoclawek (zmiana z Radziejów) Wielkopolskie, Kujawsko-Pomorskie, Pomorskie
27-29 wrzesień Szczecinek Zachodnio-Pomorskie, Lubuskie
4-6 październik Lidzbark Podlaskie, Warmińsko-Mazurskie