Zaproszenie do udziału w VI edycji Narodowego Dnia Sportu
Aktualności

Zaproszenie do udziału w VI edycji Narodowego Dnia Sportu

Szanowni Państwo, Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w VI edycji Narodowego Dnia Sportu, organizowanego przez Fundację Zwalcz Nudę dzięki wsparciu Ministerstwa Sportu i Turystyki – 15 września br. , tydzień po Dniu Sportu na Orliku organizowanym przez Fundację Orły Sportu. Tego dnia w cały kraj będzie uprawiał sport i promował aktywny tryb życia. 15 […]

Szanowni Państwo,

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w VI edycji Narodowego Dnia Sportu, organizowanego przez Fundację Zwalcz Nudę dzięki wsparciu Ministerstwa Sportu i Turystyki – 15 września br. , tydzień po Dniu Sportu na Orliku organizowanym przez Fundację Orły Sportu.

Tego dnia w cały kraj będzie uprawiał sport i promował aktywny tryb życia. 15 września nawet w najdalszych zakątkach Polski odbędą się bezpłatne wydarzenia sportowe, treningi, zawody, czy spotkania z mistrzami.

Celem Narodowego Dnia Sportu jest promowanie zdrowego stylu życia i pokazanie, jak bogata jest oferta sportowa różnych punktów w Polsce. W NDS włączają się instytucje publiczne, ośrodki sportu i rekreacji, kluby sportowe, organizacje pozarządowe, mniejsze i większe punkty prywatne, a dzięki współpracy z Fundacją Orły Sportu – orliki. Nad wydarzeniem honorowy patronat objęli już Minister Sportu i Turystyki Pan Witold Bańka oraz Polskie Komitety Olimpijski i Paraolimpijski. Honorowymi patronatami Narodowy Dzień Sportu objęli także Marszałkowie województw: małopolskiego, łódzkiego, lubuskiego, mazowieckiego, opolskiego, zachodniopomorskiego, świętokrzyskiego oraz lubelskiego.

W efekcie tych działań w ramach NDS odbywają się tysiące bezpłatnych sportowych w całej Polsce, w których udział bierze 200 000 osób. W związku z tym serdecznie zapraszamy do zostania Partnerem tego przedsięwzięcia – jest to zupełnie bezpłatne.

Aby to zrobić wystarczy przesłać do nas formularz zgłoszeniowy. W przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem mailowym nds@zwalcznude.pl lub telefonem 508 853 701.