Zaproszenie na Narodowy Dzień Sportu
Aktualności

Zaproszenie na Narodowy Dzień Sportu

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy do udziału w ogólnopolskiej akcji Narodowy Dzień Sportu, która w tym roku odbywa się 7 października. Organizuje ją Fundacja Zwalcz Nudę. To już piąta edycja tej imprezy. Narodowy Dzień Sportu to wydarzenie mające na celu promowanie zdrowego, aktywnego stylu życia oraz pokazanie Polakom, jak bogata jest oferta sportowa wielu punktów w […]

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do udziału w ogólnopolskiej akcji Narodowy Dzień Sportu, która w tym roku odbywa się 7 października. Organizuje ją Fundacja Zwalcz Nudę. To już piąta edycja tej imprezy.

Narodowy Dzień Sportu to wydarzenie mające na celu promowanie zdrowego, aktywnego stylu życia oraz pokazanie Polakom, jak bogata jest oferta sportowa wielu punktów w całym kraju, promowanie aktywnego trybu życia i różnych dyscyplin sportowych. Tego dnia tysiące punktów sportowych otwiera się bezpłatnie i ogólnodostępnie, organizując treningi, zawody itp. dla każdego. Główną imprezą całego przedsięwzięcia jest wielki piknik na błoniach Stadionu PGE Narodowego.

Podczas IV edycji Narodowego Dnia Sportu odnotowaliśmy 300 tysięcy uczestników i kilkatysięcy wydarzeń w całej Polsce. W ciągu czterech edycji imprezy wybrane szkolenia prowadzili wybitni polscy sportowcy i olimpijczycy, tacy jak: Iwona Guzowska, Jacek Wszoła, Andrzej Supron, Mariusz Czerkawski, Kajetan Broniewski, Marcin Żewłakow, Przemysław Saleta, czy Krzysztof „Diablo” Włodarczyk. NDS jest współfinansowany ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki, został także objęty patronatem Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Fundacja Rozwoju Kultury Fizycznej, czyli koordynator projektu „Lokalny Animator Sportu”, jest z kolei partnerem tej inicjatywy.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Narodowym Dniu Sportu. Aby to zrobić wystarczy zorganizować bezpłatne wydarzenie na Orliku oraz wysłać uzupełniony formularz zgłoszeniowy (załącznik) na adres nds@zwalcznude.pl.
W razie pytań osobą kontaktową jest pani Oliwia Kujawa (oliwia@zwalcznude.pl; tel. 508 853 701).

 

Formularz zgłoszeniowy dostępny po linkiem:

formularz zgłoszeniowy Narodowy Dzień Sportu

 

Zespół FRKF